Asistent/ka na DoBPŠ 20 hodín týždenne - pre študenta VŠ

Štátny pedagogický ústav

Miesto práce
Pluhová 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.08.2019
Mzdové podmienky (brutto)
plat od 7,- eur na hodinu (brutto) podľa vzdelania a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistent námestníka - kompletná asistenčná podpora určenému nadriadenému zamestnancovi, príprava podkladov, zabezpečenie rezervácie hotelov, leteniek, cestovných lístkov a iných nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest, vypracovávanie zápisníc z pracovných porád a rokovaní, vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.

V prípade záujmu o pracovnú ponuku pošlite žiadosť v slovenskom jazyku spolu s Vaším súhlasom so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov mailom na adresu [email protected] do 30.07.2019

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

časovo flexibilný, organizačne schopný,

Štátny pedagogický ústav plní úlohy zabezpečenia odborno-metodického riadenia škôl a školských zariadení ako aj vzdelávacej činnosti pedagogických pracovníkov. ŠPÚ je priamo riadenou organizáciou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3625993  Dátum zverejnenia: 24.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat od 7,- eur na hodinu (brutto) podľa vzdelania a praxe