Vodič osobného motorového vozidla na dohodu

Štátny pedagogický ústav

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
10.12.2018
podľa zákona č. 553/2003 Z.Z. o odmeňovaní ... plat od 6,- eur na hodinu podľa praxe a odbornosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič osobného motorového vozidla na dohodu o vykonaní práce

Zamestnávateľ hľadá vodiča na občasné služobné cesty (1 dňové, prípadne 2-dňové) v rámci Slovenska - začiatok cesty z Bratislavy

preplatenie cestovných náhrad v zmysle zákona 283/2003 Z.z. o cestovných náhrad

V prípade záujmu o pracovnú ponuku pošlite životopis v slovenskom jazyku spolu s Vaším súhlasom so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov mailom na adresu [email protected] do 7.12.2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

aktívny vodič s praxou minimálne 3 roky, príjemné vystupovanie, orientačný zmysel,

Štátny pedagogický ústav plní úlohy zabezpečenia odborno-metodického riadenia škôl a školských zariadení ako aj vzdelávacej činnosti pedagogických pracovníkov. ŠPÚ je priamo riadenou organizáciou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3552574  Dátum zverejnenia: 3.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa zákona č. 553/2003 Z.Z. o odmeňovaní ... plat od 6,- eur na hodinu podľa praxe a odbornosti