Referent čerpania úverov

Štátny fond rozvoja bývania

Miesto práce
Lamačská cesta 8, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacUvedená výška platu predstavuje minimálnu garantovanú hranicu vzťahujúcu sa na danú pracovnú pozíciu. Výška platu sa vypočítava v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. Plat zamestnanca pozostáva z tarifného platu: pre zamestnancov s ukončeným VŠ vzdelaním II. stupňa - od 973,00 € do 1167,50 € (podľa rokov praxe a dosiahnutého vzdelania) a osobného príplatku do 1167,50 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola splácania poskytnutej podpory
- odborná kontrola faktúr a ostatných podkladov k čerpaniu podpory
- kontrola a schval'ovanie Žiadosti o uvol'nenie čerpania podpory
- základná finančná kontrola v zmysle zákona 357/2015 Z. z. o finančnej kontrole
- zadanie, verifikácia a odoslanie pokynu banke na čerpanie prostriedkov podpory
- kontrola príslušných zostáv súvisiacich s realizáciou pokynu na čerpanie
- komunikácia s klientmi fondu, bankami, notármi, úradmi
- tlač a expedovanie úverových zmlúv (vrátane dodatkov k nim) a záložných zmlúv
- evidencia a kontrola bankových záruk pred otvorením účtu
- komunikácia so správou katastra

- zázemie stabilnej organizácie
- 37,5 hodinový týždenný pracovný čas
- pružný pracovný čas, HO
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- 5 dní dovolenky navyše
- 13. a 14. plat
- odmeny
- 2x sick day
- príplatok na stravu nad rámec zákona
- doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
- ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy
- možnosť osobnostného a odborného rozvoja

Záujemcov o predmetnú pracovnú pozíciu prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- SŠ/VŠ vzdelanie
- prax v bankovníctve min. 5 rokov výhodou
- znalosť zákona o DPH výhodou
- skúsenosti s prácou so zmluvnou dokumentáciou, záložnými zmluvami, čerpaním
- skúsenosti s kontrolou čerpania podľa schválených rozpočtov
- samostatnosť, precíznosť, systematický prístup k práci, orientácia na detail
- komunikatívnosť, práca v tíme
- ochota učiť sa nové veci

Štátny fond rozvoja bývania je účelovým fondom na financovanie štátnej podpory pri rozširovaní a zveľaďovaní bytového fondu, ktorá sa realizuje v prevažnej miere formou poskytovania výhodných dlhodobých úverov. Fond začal svoju činnosť vykonávať od 1. mája 1996.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Jurášková
Tel.: +421259364319
E-mail: poslať životopis
ID: 4828321  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac