IT špecialista

Štátny fond rozvoja bývania

Miesto práce
Lamačská cesta 8, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiacUvedená výška platu predstavuje minimálnu garantovanú hranicu vzťahujúcu sa na danú pracovnú pozíciu pri VŠ vzdelaní II. stupňa. Výška platu sa vypočítava v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. Plat zamestnanca pozostáva z tarifného platu: pre zamestnancov s VŠ vzdelaním II. stupňa - od 826,50 € do 991,50 € (podľa rokov praxe a dosiahnutého vzdelania) a osobného príplatku do 991,50 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si síce junior, ale s prehľadom v oblasti IT a technickým myslením? Zaujímajú ťa nové veci a chceš sa učiť?
A ak Ťa ešte navyše aj baví práca s tabuľkami, máš logické myslenie a hľadáš spôsoby ako sa veci dajú vyriešiť, hľadáme práve Teba.
Tvojou náplňou práce bude:
- inštalácia, konfigurácia, nastavenie a správa klientskych OS a aplikácií,
- riešenie softvérových, hardvérových a sieťových problémov užívateľov,
- podpora ďalšieho spracovania údajov z informačných systémov nástrojmi MS Office (jednoduché skripty, vizualizácia údajov, filtre, exporty),
- zabezpečenie zálohovania a obnovy klientskych OS, aplikácií informačného systému a dát,
- konfigurácia a správa sieťového a systémového prostredia,
- zabezpečenie bezproblémového chodu informačných systémov inštitúcie,
- inštalácia, konfigurácia a úprava hardvérových zariadení,
- správa a konfigurácia užívateľských účtov a prístupov k systémom a prostriedkom

- zázemie stabilnej organizácie
- 37,5 hodinový týždenný pracovný čas
- pružný pracovný čas, HO
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- 5 dní dovolenky navyše
- 13. a 14. plat
- odmeny
- 2x sick day
- príplatok na stravu nad rámec zákona
- doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
- ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy
- možnosť osobnostného a odborného rozvoja, školenia v oblasti IT technológií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- všeobecný prehľad o informačných technológiách, aplikáciách a štandardoch,
- základy metodiky ITIL, skúsenosti so správou zmien a správou konfigurácií
- Windows (administrátor), MS Office (expert)
- MS SharePoint (správa - pokročilý), MS Exchange (správa, základná konfigurácia),
- Windows Server (správa, základná konfigurácia),
- MS System Center Configuration Manager (základy),
- základy programovania (skripty, programovanie databáz, SQL)podmienkou, znalosť programovania výhodou,
- veľkou výhodou sú znalosti z oblasti informačnej bezpečnosti (štandardy ISO 2700x a platná legislatíva SR v oblasti informačných systémov verejnej správy, informačnej bezpečnosti a ochrany osobných údajov, bezpečnostný audit),
- samostatnosť a systematický prístup k práci
- trpezlivosť, ochota počúvať a riešiť problémy užívateľov

Štátny fond rozvoja bývania je účelovým fondom na financovanie štátnej podpory pri rozširovaní a zveľaďovaní bytového fondu, ktorá sa realizuje v prevažnej miere formou poskytovania výhodných dlhodobých úverov. Fond začal svoju činnosť vykonávať od 1. mája 1996.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2084615  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac