Referent/ ka veřejných zakázek

Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik

Místo práce
Janské Lázně, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 23 900 Kč/měsíc22000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Příprava a realizace zadávacích a výběrových řízení k zadání veřejných zakázek v režimu zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění a vnitřními předpisy
• Tvorba a revize zadávacích podmínek a kritérií hodnocení, protokolů, rozhodnutí a obdobných dokumentů souvisejících s administrovanými zadávacími řízeními
• Zajištění uveřejňování příslušných formulářů a dokumentů ve Věstníku veřejných zakázek a na profilu zadavatele
• Spolupráce na řešení každodenních organizačních činností v rámci oddělení VZ
• Spolupráce a koordinace činností při řešení projektů realizovaných v podniku

Zaměstnanecké výhody, benefity

• trvalý pracovní poměr
• pracovní doba Po- Pá 7:00-15:30
• 5 týdnů dovolené na zotavenou + 2 dny dovolené po třech letech pracovního poměru
• příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce pracovního poměru)
• příspěvek na dopravu nebo možnost ubytování (služební byt)
• zaměstnanecké stravování
• 50% slevu do našeho aquacentra
• příspěvek z FKSP na volnočasové aktivity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Právní či ekonomické výhodou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Silná a přátelská osobnost odolná vůči stresu
• Vysoké pracovní nasazení
• Osobní integrita, bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, schopnost samostatné i týmové práce, logické myšlení
• Systematický a zodpovědný přístup k řešení úkolů
• Výborné organizační a komunikační schopnosti
• Chuť učit se novým věcem a dále se vzdělávat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Státní léčebné lázně Janské Lázně, s.p.
Akreditované pracoviště pro obor specializačního vzdělávání RFM.

Na našem pracovišti léčíme onemocnění pohybového aparátu, zejména pooperační stavy, některá revmatická a degenerativní onemocnění, onemocnění páteře, polytraumata. Výborných výsledků dosahujeme při léčbě nemocí centrálního i periferního nervového systému, zejména stavy po CMP, DMO, poliomyelitis, míšní léze, po operacích mozku, nervosvalových onemocnění, RSM a dalších.
ID: 3622096  Dátum zverejnenia: 17.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22 000 - 23 900 Kč/měsíc22000