Asistent generálneho riaditeľa

Národné divadlo Košice

Miesto práce
Hlavná 58, Košice
Termín nástupu
predpoklad 16.1.2023
763 EUR/mesiacFunkčný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov a podnikovej kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje bežné administratívne a asistenčné činnosti pre generálneho riaditeľa. Vybavuje telefonáty, emailovú komunikáciu, kopíruje a skenuje potrebné dokumenty, pripravuje listy na základe diktátu, prepisuje texty, vybavuje internú a externú korešpondenciu aj v anglickom jazyku.
- Samostatne organizuje pracovné rokovania a stretnutia generálneho riaditeľa. Vedie jeho pracovný kalendár.
- Zúčastňuje sa zasadnutí vedenia divadla, vyhotovuje zápisy z týchto zasadnutí a kontroluje plnenie úloh.
- Zabezpečuje tok informácií medzi generálnym riaditeľom a vedúcimi zamestnancami organizačných útvarov, resp. kompetentnými zamestnancami.
- Pripravuje, edituje a zodpovedá za koordináciu spracovania dokumentov pre generálneho riaditeľa.
- Plní operatívne úlohy zadané generálnym riaditeľom.
- Organizuje a zabezpečuje pracovné cesty generálneho riaditeľa (rezervácia leteniek, hotelových izieb, transfer, lístky na predstavenia a pod.), vypisuje cestovné príkazy a po adjustácii ich po pracovnej ceste odstupuje na vyúčtovanie.
- Podľa potreby víta, sprevádza od vchodu, zabezpečuje obsluhu pri pohostení hostí generálneho riaditeľa.
- V prípade potreby je nápomocný/á pri zabezpečovaní reprezentačných povinností generálneho riaditeľa.
- Zabezpečuje podklady na výplatu miezd generálneho riaditeľa.

• práca v stabilnej a prestížnej organizácii
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• spoločenské aktivity
• Multisport program

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
Podmienkou je zaslať okrem životopisu aj motivačný list.
Motivačný list má pri rozhodovaní pri výberovom konaní veľký význam, preto ho, prosíme, nepodceňujte. Radi by sme sa v ňom dočítali, napr. aj o tom, aké posledné predstavenie v našom divadle ste videli, čo Vás počas neho zaujalo, čo Vás bavilo v predošlej práci a čo Vás naopak v predošlej práci nebavilo.
Zaujímalo by nás, či máte za sebou predošlú skúsenosť s organizovaním, ak áno, čo ste organizovali. Radi by sme sa dozvedeli, aké sú podľa Vás Vaše prednosti, ale aj to, čo by ste chceli na sebe zmeniť.
Sme zabehnutý tím šikovných a ústretových kolegov a kolegýň. Radi pomôžeme zabehnúť sa aj Vám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

znalosť MS Office (Word,Excel,PowerPoint) - Expert

Vodičský preukaz

B

Iné požiadavky:
• vodičský preukaz skupiny B
• časová flexibilnosť nevyhnutná

Osobnostné predpoklady:
• organizačné schopnosti a schopnosť samostatnej
práce
• komunikačné schopnosti
• aktívny prístup k práci

Predmetom činnosti Národné divadla Košice je naštudovanie a verejné šírenie diel pôvodnej a svetovej dramatickej, hudobno-dramatickej a hudobnej tvorby s cieľom prispievať k všestrannému rozvoju divadelnej kultúry v Slovenskej republike a reprezentovaniu slovenského divadelného umenia v zahraničí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4479051  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 763 EUR/mesiac