Можливість для людей з України

Umelecký maliar

Národné divadlo Košice

Miesto práce
Južná trieda 60, Košice
Termín nástupu
16.1.2023
743,5 - 893,5 EUR/mesiacPráca vo verejnom záujme. Funkčný plat v zmysle platných právnych predpisov (zákon č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme) a podnikovej kolektívnej zmluvy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytvára najnáročnejšie maľby všetkých druhov figurálnej, architektonickej a krajinárskej kompozície so zachovaním autorského rukopisu s výtvarným doriešením pri mnohonásobnom zväčšení rôznymi technológiami na rôznych materiáloch.
Zhotovuje slohové maľby vrátane samostatného doplnenia daného námetu, sondáže vrstiev malieb, určenie chemických a fyzikálnych vlastností použitých materiálov, vytvára scénické maľby všetkých druhov.
Zhotovuje veľkoplošné nástenné maľby, patinuje štukové ornamenty, maliarsky napodobňuje rôzne druhy materiálov, kreslí veľmi zložité znaky s použitím figurálnych a ornamentálnych motívov podľa predlohy výtvarníka alebo podľa vlastného návrhu.
Vykonáva natieračské práce na nábytku a rekvizitách.
Zhotovuje nápisy podľa šablóny na rôznych druhoch materiálov.
Vykonáva protipožiarne nátery jednotlivých prvkov kulís.

• práca v stabilnej a prestížnej organizácii
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• spoločenské aktivity
• Multisport program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore umeleckého priemyslu

tvorivé a výtvarné myslenie, umelecké cítenie, samostatnosť, odolnosť voči stresu

Predmetom činnosti Národné divadla Košice je naštudovanie a verejné šírenie diel pôvodnej a svetovej dramatickej, hudobno-dramatickej a hudobnej tvorby s cieľom prispievať k všestrannému rozvoju divadelnej kultúry v Slovenskej republike a reprezentovaniu slovenského divadelného umenia v zahraničí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4471746  Dátum zverejnenia: 28.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 743,5 EUR/mesiac