Špecialista pre externú komunikáciu a marketing

Štátna pokladnica

Miesto práce
Radlinského 32, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečovanie realizácie publikačnej činnosti a propagačných materiálov ŠP (Správa o činnosti Štátnej pokladnice, brožúry, infografiky, tlačové správy a pod.),
  • realizácia marketingovej komunikácie (propagácia) produktov a služieb,
  • správa webstránky ŠP (zverejňovanie materiálov, úprava obsahu podľa požiadaviek zadávateľa resp. žiadateľa),
  • správa profilov a informácií o činnosti ŠP na sociálnych sieťach,
  • organizačné zabezpečovanie akcií, konferencií a sprostredkovávanie účasti poverených zamestnancov na verejných vystúpeniach a v médiách,
  • monitorovanie dennej tlače, rozhlasového a televízneho vysielania,
  • koordinácia plnenia povinností a ochrany záujmov ŠP vyplývajúcich z jej účasti na činnosti odborných organizácií a pracovných skupín, ktorých zameranie súvisí s jej pôsobnosťou,
  • zabezpečovanie realizácie prieskumov vykonávaných s pomocou externých zdrojov,
  • plnenie ďalších úloh podľa pokynov riaditeľa Štátnej pokladnice.

Okrem zaujímavej práce Vám ponúkame  možnosť stať sa súčasťou skvelého profesionálneho tímu a podieľať sa na unikátnych projektoch. K tomu množstvo zaujímavých benefitov:

  • pružný pracovný čas 37,5 hodiny týždenne,
  • príležitostná práca z domu,
  • týždeň dovolenky navyše
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • príspevky zo sociálneho fondu (pri dlhodobej PN, pri narodení dieťaťa, pri úmrtí rodinného príslušníka, a iné)
  • možnosť rekreácie v zariadeniach MF SR
  • iné benefity podľa platnej Kolektívnej zmluvy

Ponúkaná pozícia nie je vhodná pre uchádzača/uchádzačku bez predchádzajúcej skúsenosti v danej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

požadované skúsenosti v oblasti marketingu a externej komuniácie

Počet rokov praxe

3

  • požadovaná odborná prax s písaním tlačových správ - písanie textu, korektúry, editovanie
  • ​výborná znalosť slovenskej gramatiky a štylistiky,
  • všeobecný prehľad v aktuálnom spoločenskom, politickom, ekonomickom a kultúrnom dianí,
  • estetické cítenie,
  • grafické zručnosti vítané
  • skúsenosť s tvorbou a správou webových stránok vítaná
  • príjemné a profesionálne vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita

Štátna pokladnica je rozpočtová organizácia zriadená v zmysle zákona č. 291/2002 Z. z. o Štátnej pokladnici a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Štátna pokladnica predstavuje nový systém v komplexnom finančnom manažmente verejných financií a v riadení hotovosti, dlhu a investovania krátkodobých prebytkov likvidity verejného sektora.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viera Valentich
Tel.: +421257262711
E-mail: poslať životopis
ID: 4836708  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac