Štátny radca - informatika

Štátna pokladnica

Radlinského, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
marec, apríl 2023
1 800 EUR/mesiacmožnosť navýšenia mzdy po skúšobnej dobe, výplatný termín 10. deň v kalendárnom mesiaci, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Priebežné riešenie SW a HW problémov
- Analýza technických chýb a riešenie administrátorských, prípadne užívateľských IT problémov
- Správne nastavenie systému a vykonávanie administrátorských zmien

- príspevok na DDS až do výšky 4% hrubého príjmu
• príspevok na stravovanie zo zákona a zo sociálneho fondu
• príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• 5 dní dovolenky nad rámec zákonníka práce
• možnosť rekreácie vo vzdelávacích zariadeniach MF SR
• pružný pracovný čas
• príležitostná prácu z domu
• služobný počítač
• služobný mobilný telefón
• benefity podľa platnej Kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Dokumenty - životopis, motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
VMware - Pokročilý
Veeam Backup & Replication - Pokročilý
Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky - Skúsenosti na pozícii administrátora na úrovni senior

Počet rokov praxe

5

Znalosť platformy Windows (server/klient) AD, GPO, DNS, DHCP, CA, M365, WSUS, SCCM, SCOM, atď.
Teamový hráč, zodpovednosť, schopný samostatne riešiť problémy
- Vedieť sa prispôsobiť neustálym zmenám v oblasti IT
- Schopnosť riešiť problémy v štátnej správe
- Schopnosť identifikovať a samostatne riešiť problémy
- Inovatívne myslenie a včasné plánovanie technických riešení

Štátna pokladnica je rozpočtová organizácia zriadená v zmysle zákona č. 291/2002 Z. z. o Štátnej pokladnici a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Štátna pokladnica predstavuje nový systém v komplexnom finančnom manažmente verejných financií a v riadení hotovosti, dlhu a investovania krátkodobých prebytkov likvidity verejného sektora.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4525387  Dátum zverejnenia: 22.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac