Stavebný inžinier - konštruktér/ statik

STATIX, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je zhotovenie projektových dokumentácií pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie a pre realizáciu stavby. Špecializácia statik výhodou, ale nie je podmienkou.

- pružná pracovná doba
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
- vzdelávanie
- finančné aj nefinančné benefity poskytované spoločnosťou

Poprosíme zaslať životopis v slovenskom jazyku, motivačný list, súhlas s použitím osobných údajov do databázy spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Revit Architecture - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s projektovaním v oblasti pozemných a priemyselných stavieb
- znalosť software AutoCAD (podmienka), REVIT
- znalosti iných projekčných software výhodou, prípadne aj 3D

Spoločnosť STATIX, s.r.o. vznikla zoskupením autorizovaných stavebných inžinierov po ich dlhodobej trvalej spolupráce od roku 2004. Úlohou firmy je zabezpečiť potreby a požiadavky zákazníka v oblasti stavebníctva a to v súlade s platnými technickými normami a platnou legislatívou.

Spracovávame projektové dokumentácie pozemných a priemyselných stavieb, vykonávame kompletnú inžiniersku činnosť pre zabezpečenie potrebných povolení, realizujeme jednoduché stavby a navrhujeme optimalizáciu finančných nákladov na realizáciu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2864945  Dátum zverejnenia: 4.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1