Odborný zamestnanec správy majetku, autodopravy a energetiky

Štatistický úrad SR

Miesto práce
Lamačská cesta, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
884,5 EUR/mesiacod 884,50 EUR (7. PT stupnice platových taríf zamestnancov vykonávajúcich práce vo verejnom záujme, výsledný plat bude stanovený po vzájomnej dohode a na základe odborných znalostí, skúseností a kvality plnenia úloh, možnosť priznania osobného príplatku), predpokladaný plat cca 1200,00 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozsiahle činnosti súvisiace so správou hnuteľného a nehnuteľného majetku štátu,
- správa daní z nehnuteľného majetku vrátane pasportizácie,
- energetické hospodárstvo,
- správa autodopravy.

- práca v stabilnej inštitúcii,
- príjemný pracovný kolektív podporujúci vzájomné zdieľanie znalostí,
- pružný služobný čas,
- výmera dovolenky vyššia o 1 týždeň nad rámec výmery v Zákonníku práce,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
- MultiSport karta.

Informácie o výberovom konaní

Druh pracovného pomeru: doba neurčitá

Zoznam požadovaných dokladov:
1. písomná žiadosť do zamestnania
2. profesijný štruktúrovaný životopis
3. kópia dokladu o dosiahnutí požadovaného stupňa vzdelania
4. čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
5. písomný súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom výberového konania v súlade so Všeobecným nariadením EÚ o ochrane osobných údajov (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov

Doklady je možné podať poštou alebo elektronickými prostriedkami, najneskôr do 1.4.2023
Adresa pre podanie poštou:
Štatistický úrad SR, Lamačská cesta 3/C, Bratislava

Informácie o pracovnej pozícii: Ing. Ivica Janáčková, riaditeľka prevádzkového odboru, telefónne číslo: +421 250236490.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná odborná prax v oblasti správy majetku štátu

zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, rozhodovacia schopnosť, komunikačné zručnosti.

Ostatné znalosti: Microsoft Word, Microsoft Excel.

Štatisticky úrad SR ako ústredný orgán štátnej správy je tradičným producentom oficiálnych štatistík, zhromažďuje údaje a zostavuje štatistiky na vnútroštátne účely a tiež pre potreby Európskej únie. Je zodpovedný za rozvoj, tvorbu a šírenie oficiálnej štatistiky v SR. Z dôvodu rýchlo sa meniacich procesov v spoločnosti, digitalizácií všetkých oblastí spoločenského a hospodárskeho života, spolu s rastúcou popularitou internetu, používaním sociálnych médií a digitálnych platforiem sa vytvára dopyt po komplexnejších a náročnejších štatistických výstupov.
ID: 4520052  Dátum zverejnenia: 2.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 884,5 EUR/mesiac