Statik pozemních staveb, Praha, (HPP i ŽL)

STATIKON Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme uchazeče na pozici statik pozemních staveb. Autorizace v oboru statika a dynamika staveb je vítána, avšak i šikovného absolventa si zaučíme.

Nabízíme:

  • dlouhodobě pestrou práci, která vás bude bavit
  • zázemí zavedené stabilní kanceláře
  • zpracování větších i menších projektů statiky pozemních staveb na území ČR i v zahraničí
  • budou vás čekat železobetonové monolity, prefa konstrukce, zděné stavby, rekonstrukce domů, v menších objemech i ocelovky
  • neformální kolektiv prima kolegů, firemní akce
  • rozšíření rozhledů v oboru, externí a interní semináře jako podporu profesního rozvoje
  • motivačně nastavené odměny, postup v rámci firmy

Požadujeme:

  • inženýra/ku v oboru pozemní nebo dopravní stavby (případně studenta před dokončením studia)
  • osobní zájem a zapálení pro obor
  • přesné, rychlé a bezchybné uvažování a zpracování
  • znalost statických a kreslících softwarů (Scia Engineer, FINE a GEO, Nemetschek nebo Autocad)
  • flexibilitu, komunikativnost, schopnost pracovat ve skupině

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3182741  Dátum zverejnenia: 8.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.