Reagujte bez životopisu

Správca, údržbár

Starý otec, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.12.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelný týždenný servis našich predajní
- údržba centrály spoločnosti na Závodnej (revízie, drobné opravy,...)
- údržba a revízie zariadení v našej dcérskej pekárni
- jednorazové projekty vyplývajúce z potrieb firmy

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1.000 EUR + mesačné odmeny

stabilná spoločnosť
zaujímavé platové ohodnotenie
zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
firemné auto a mobil aj na súkromné účely
zvýhodnený nákup produktov v našej sieti predajní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.11.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

technická zručnosť, praktické znalosti z oblastí elektriny, vody, plynu, schopnosť plánovať a koordinovať projekty, schopnosť jednať s ľuďmi, orientácia na výsledok, precíznosť, schopnosť manažovať si pracovný čas, schopnosť pracovať cez víkend, po večeroch alebo skoro ráno (v nákupných centrách), nefajčiar výhodou

Sme jedinou a najväčšou sieťou, ktorá predáva len slovenské potraviny. V Bratislave máme šestnásť malých príjemných predajní. Našim cieľom je prinášať ľuďom skutočne výnimočné potraviny slovenského pôvodu. Máme vlastnú mäsovýrobu, mliekáreň, pekáreň a mäsovýrobu, ktoré vyrábajú špecifické produkty len pre Starého Otca.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Starý otec, a.s.
Závodná 78C
821 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Piroško
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3636734   Dátum zverejnenia: 5.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.000 EUR + mesačné odmeny