Prodavačka

Starý otec, a. s.

Místo práce
U Dálnice 777, 664 42 Modřice, Česko, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 - 21 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

obsluhování zákazníků
péče o vzhled prodejny
péče o zboží - příjem zboží, doplňování, kontrola záruk
administrativa spojená s chodem prodejny
práce s pokladnou

Zaměstnanecké výhody, benefity

každá minuta je zaplacena
atraktivní příplatky za přesčasy
věrnostní bonus při výročí nástupu
malý, příjemný formát prodejen - osobní přístup, úzký kolektiv

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme milých, příjemných, komunikativních a usměvavých lidí, kteří dokáží pro naše zákazníky vytvořit příjemné prostředí s pečlivou obsluhou. Mimořádně vhodná práce pro aktivní ženy ve středním věku, které hledají stabilní práci na vyplnění zbývajících let před odchodem do důchodu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme jedinou a největší sítí, která prodává pouze slovenské potraviny na Slovensku. V Bratislavě provozujeme 15 příjemných malých prodejen do 100 m2. Momentálně rozjíždíme prodejny v Brně, kde budeme nabízet nejen slovenské ale i české poctivé potraviny. Máme vlastní mäsovýrobu a pekárnu, které vyrábějí specifické produkty pouze pro Starého Otce. Chceme, aby lidé jedli kvalitní potraviny a jsme schopni pro to udělat opravdu hodně.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3285138  Dátum zverejnenia: 15.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19 000 - 21 000