Obsluha v bistre

Starý otec, a. s.

Miesto práce
OD Saratov, Saratovská 13, 841 02 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.11.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluhovanie zákazníkov
práca s pokladňou
príprava kávy, nápojov, zapekaných bagiet
starostlivosť o vzhľad a čistotu pracoviska
administratíva spojená s chodom predajne

zamestnanecká karta na nákup produktov
nadštandardné stravné lístky
každá minúta je zaplatená
atraktívne príplatky za nadčasy
vernostný bonus
malý, príjemný formát predajní - osobný prístup, úzky kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme milých, príjemných, komunikatívnych a usmievavých ľudí, ktorí dokážu pre našich zákazníkov vytvoriť príjemné prostredie so starostlivou obsluhou. Predošlá skúsenosť z kaviarne alebo prevádzky rýchleho občerstvenia je výhodou. Miesto výkonu práce je naša prevádzka OD Saratov v Dúbravke.

Predávať ľuďom potraviny pre nás nie je zamestnaním, ale poslaním. Pred jedenástimi rokmi sme Starého Otca založili s myšlienkou prinášať ľuďom skutočne výnimočné potraviny slovenského pôvodu. A hoci sa naša ponuka sa v čase zmenila, základné hodnoty - kvalita, poctivosť, zodpovednosť - pretrvali. Máme vlastnú mäsovýrobu, pekáreň a medáreň, ktoré vyrábajú špecifické produkty len pre Starého Otca a devätnásť krásnych útulných predajní v rámci Bratislavy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3207752  Dátum zverejnenia: 6.10.2017