Predavačka - 750 EUR brutto + 150 EUR v bonusoch

Starý otec, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
900 EUR brutto vrátane bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluhovanie zákazníkov
starostlivosť o vzhľad predajne
starostlivosť o tovar - príjem tovaru, dokladanie, kontrola záruk
administratíva spojená s chodom predajne

zamestnanecká karta na nákup produktov v hodnote približne 100 EUR mesačne
2 stravné lístky za smenu - cca. 100 EUR mesačne
každá minúta je zaplatená
vernostný bonus pri výročí nástupu
malý, príjemný formát predajní - osobný prístup, úzky kolektív

Hľadáme ľudí do našich sídliskových predajní aj do nákupných centier. Štandardne sa pracuje systémom dlhý/krátky týždeň, 11- alebo 12-hodinové smeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme milých, príjemných, komunikatívnych a usmievavých ľudí, ktorí dokážu pre našich zákazníkov vytvoriť príjemné prostredie na nákup so starostlivou obsluhou. Mimoriadne vhodná práca pre ženy v zrelšom veku, ktoré hľadajú stabilnú prácu na vyplnenie zostávajúcich rokov pred odchodom na dôchodok, prípadne aktívne dôchodkyne.

Sme jedinou a najväčšou sieťou, ktorá predáva len slovenské potraviny. V Bratislave prevádzkujeme 15 príjemných malých predajní . Máme vlastnú mäsovýrobu a pekáreň, ktoré vyrábajú špecifické produkty len pre Starého Otca. Chceme, aby ľudia jedli kvalitné potraviny a sme schopní pre to urobiť skutočne veľa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Starý otec, a.s.
Závodná 78C
821 06 Bratislava
ID: 2814739   Dátum zverejnenia: 10.11.2017