Predavačka

Starý otec, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,45 eur/hod. brutto + 100 eur v garantovaných príplatkoch - spolu cca. 850 EUR brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluhovanie zákazníkov
starostlivosť o tovar - príjem tovaru, dokladanie, kontrola záruk
starostlivosť o predajňu
administratíva spojená s chodom predajne

atraktívne ohodnotenie
zaujímavá náplň práce
zaujímavo ohodnotené nadčasy
zamestnanecká karta na nákup tovaru so zaujímavým kreditom
stravný lístok nad rámec zákona
vernostný bonus pri výročí

Pracuje sa systémom dlhý/krátky týždeň. Na výber je niekoľko prevádzok v rámci celej Bratislavy, takže máte možnosť zamestnať sa v blízkosti vášho bydliska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme milých, spoľahlivých a usmievavých ľudí, ktorí nám pomôžu v našom poslaní - predávať ľuďom kvalitné slovenské potraviny.

Sme jedinou a najväčšou sieťou, ktorá predáva len slovenské potraviny. V Bratislave máme pätnásť malých príjemných predajní. Našim cieľom je prinášať ľuďom skutočne výnimočné potraviny slovenského pôvodu. Máme vlastnú mäsovýrobu a pekáreň, ktoré vyrábajú špecifické produkty len pre Starého Otca.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Starý otec, a.s.
Závodná 78C
821 06 Bratislava

Kontakt

ID: 2049249   Dátum zverejnenia: 16.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,45 eur/hod. brutto + 100 eur v garantovaných príplatkoch - spolu cca. 850 EUR brutto/mesiac