Predavačka - 4,45 eur/hod. brutto + cca. 100 eur v garantovaných príplatkoch

Starý otec, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,45 eur/hod. brutto + stravný lístok nad rámec zákona + kredit na zamestnaneckú kartu min. 50 eur/mesiac + vernostný bonus pri výročí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluhovanie zákazníkov
starostlivosť o vzhľad predajne
starostlivosť o tovar - príjem tovaru, dokladanie, kontrola záruk
administratíva spojená s chodom predajne

atraktívne ohodnotenie
seriózne jednanie
zamestnanecká karta na nákup produktov - min. 50 eur mesačne
ďalší stravný lístok nad rámec zákona
vernostný bonus pri výročí nástupu

Hľadáme ľudí do nákupných centier. Pracuje sa systémom dlhý/krátky týždeň, 12-hodinové smeny. Ak máte záujem stať sa súčasťou najdynamickejšej siete kvalitných slovenských potravín, neváhajte!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme milých, spoľahlivých, komunikatívnych a usmievavých ľudí, ktorí dokážu pre našich zákazníkov vytvoriť príjemné prostredie na nákup so starostlivou obsluhou. Zároveň musia mať aspoň základné zručnosti v práci na PC a chuť do práce. Prax ako predavačka je výhodou, ale nie podmienkou.

Sme jedinou a najväčšou sieťou, ktorá predáva len slovenské potraviny. V Bratislave máme pätnásť malých príjemných predajní. Našim cieľom je prinášať ľuďom skutočne výnimočné potraviny slovenského pôvodu a sme schopní pre to urobiť skutočne veľa. Máme vlastnú mäsovýrobu a pekáreň, ktoré vyrábajú špecifické produkty len pre Starého Otca.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Starý otec, a.s.
Závodná 78C
821 06 Bratislava

Kontakt

ID: 2049249   Dátum zverejnenia: 10.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,45 eur/hod. brutto + stravný lístok nad rámec zákona + kredit na zamestnaneckú kartu min. 50 eur/mesiac + vernostný bonus pri výročí