Vodič - rozvoz potravinárskeho tovaru

Starý otec, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 EUR fix + 200 EUR brutto (odmena pri plnení cieľov); živnostníci 1100 EUR + 270 EUR odmena pri plnení cieľov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť v Bratislave hľadáme vodiča na raňajší a doobedný rozvoz pečiva a chladeného tovaru po predajniach Starý Otec. Vozový park pozostáva zo skriňových vozidiel Peugeot Boxer, čiže vyhovujú aj držitelia VP skup. B.

- zamestnanecká karta s kreditom v hodnote 60 EUR na nákup potravín v predajniach Starý Otec
- stravné lístky
- moderný vozový park
- práca v stabilnej, neustále rastúcej spoločnosti
- pravidelná mzda k 15-temu v mesiaci
- možnosť nadčasov

Vyrozumení budú len uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, pracovitosť, flexibilita, bezúhonnosť, skúsenosti s riadením dodávkových vozidiel

Sme jedinou a najväčšou sieťou, ktorá predáva len slovenské potraviny. V Bratislave máme pätnásť príjemných predajní. Našim cieľom je prinášať ľuďom skutočne výnimočné potraviny slovenského pôvodu a sme schopní pre to urobiť skutočne veľa. Máme vlastnú mäsovýrobu a pekáreň, ktoré vyrábajú špecifické produkty len pre Starého Otca.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Starý otec, a.s.
Závodná 78
821 06 Bratislava
ID: 1797006   Dátum zverejnenia: 26.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 EUR fix + 200 EUR brutto (odmena pri plnení cieľov); živnostníci 1100 EUR + 270 EUR odmena pri plnení cieľov)