Vodič - rozvoz potravinárskeho tovaru

Starý otec, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
800 EUR fix + 200 EUR brutto (odmena pri plnení cieľov); živnostníci 1100 EUR + 270 EUR odmena pri plnení cieľov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť v Bratislave hľadáme vodiča na raňajší a doobedný rozvoz pečiva a chladeného tovaru po predajniach Starý Otec. Vozový park pozostáva zo skriňových vozidiel Peugeot Boxer, čiže vyhovujú aj držitelia VP skup. B.

- zamestnanecká karta s kreditom v hodnote 60 EUR na nákup potravín v predajniach Starý Otec
- stravné lístky
- moderný vozový park
- práca v stabilnej, neustále rastúcej spoločnosti
- pravidelná mzda k 15-temu v mesiaci
- možnosť nadčasov

Vyrozumení budú len uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, pracovitosť, flexibilita, bezúhonnosť, skúsenosti s riadením dodávkových vozidiel

Sme jedinou a najväčšou sieťou, ktorá predáva len slovenské potraviny. V Bratislave prevádzkujeme 15 príjemných malých predajní . Máme vlastnú mäsovýrobu a pekáreň, ktoré vyrábajú špecifické produkty len pre Starého Otca. Chceme, aby ľudia jedli kvalitné potraviny a sme schopní pre to urobiť skutočne veľa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Starý otec, a.s.
Závodná 78
821 06 Bratislava
ID: 1797006   Dátum zverejnenia: 30.11.2017