Vodič - rozvoz potravinárskeho tovaru

Starý otec, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
TPP - 800 EUR brutto, živnostníci 1.100 EUR na faktúru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť v Bratislave hľadáme vodiča na raňajší a doobedný rozvoz pečiva a chladeného tovaru po predajniach Starý Otec a ostatných odberateľoch. Vozový park pozostáva zo skriňových vozidiel Peugeot Boxer, čiže vyhovujú aj držitelia VP skup. B.

- zamestnanecká karta s kreditom v hodnote 70 EUR na nákup potravín v predajniach Starý Otec
- stravné lístky
- moderný vozový park
- práca v stabilnej, neustále rastúcej spoločnosti
- pravidelná mzda k 15-temu v mesiaci
- možnosť nadčasov

Vyrozumení budú len uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.11.2017 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, pracovitosť, flexibilita, bezúhonnosť, skúsenosti s riadením dodávkových vozidiel

Sme jedinou a najväčšou sieťou, ktorá predáva len slovenské potraviny. V Bratislave prevádzkujeme 15 príjemných malých predajní . Máme vlastnú mäsovýrobu a pekáreň, ktoré vyrábajú špecifické produkty len pre Starého Otca. Chceme, aby ľudia jedli kvalitné potraviny a sme schopní pre to urobiť skutočne veľa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Starý otec, a.s.
Závodná 78C
821 06 Bratislava - Podunajské Biskupice

Kontakt

ID: 1797006   Dátum zverejnenia: 13.11.2017