WordPress Back-end developer

Startitup s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Spoločnosť Startitup sa zaoberá mediálnym obsahom a aktuálne potrebujeme posilniť náš technologický tím o šikovného a proaktívneho kolegu. Ako Back-end developer budeš zodpovedný za vývoj a údržbu našich webových stránok a aplikácií, ako aj za optimalizáciu a aktualizáciu existujúcich projektov. Ak by si mal aspoň základný prehľad aj na Front-ende, si náš človek!

Nižšie nájdeš presnejší popis skúseností, ktoré je potrebné ovládať na tejto pozícii.

​​•Nonstop káva, fresh ovocie, drinky, či iné pozornosti od našich partnerov
​- lístky do kina alebo na biznis/marketing/e-commerce konferencie, workshopy etc.
​•Firemné raňajky, pravidelné pivo či večere, teambuildingy, posedenia
​•Stále sa vzdelávame, preto ti ponúkame rozvojové príležitosti a podporu na ceste k odbornému rastu.
​•Skvelý tím ľudí, ktorí zdieľajú tvoju vášeň pre digitálny svet.
​•Pestré projekty, kde nikdy nie je nuda.​

Ak si pripravený prijať našu výzvu a pripojiť sa k našej skvelej rodine, pošli nám svoj životopis a krátke info o tebe, prípadne portfólio projektov, na ktorých si pracoval.
Tešíme sa na teba!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

5

​- Pokročilé skúsenosti s PHP
​- Výborná orientácia a znalosť WordPressu
​- Silné znalosti MySQL
​- Skúsenosti s Gitom
​- Znalosť PHP Nette – výhodou
​- JavaScript základné znalosti
​- Docker základy
​- PHP OOP a návrhové vzory
​- zákldaná znalosť Linux serveru
​- Schopnosť práce v tíme
​- Komunikatívnosť
​- Schopnosť riešiť problémy a nájsť efektívne riešenia
​- Prichádzať s novými nápadmi a vylepšeniami, ktoré nám pomôžu zjednodušiť si každodennú prácu.​

Mediálny dom Startitup Group vznikol v roku 2014 a za krátky čas sa stal jedným z najpopulárnejších na slovenskom trhu. V roku 2021 sa stal 5. najväčším digitálnym mediálnym domom.

Medziročný rast Startitup.sk v minulom roku dosiahol až +19,6 %, čím si získal prvú priečku v raste v rámci top 20 mediálnych webov na Slovensku.

Pod Startitup Group patria weby Startitup, Emefka, Interez, Odzadu, Fontech, Babské veci, Yimba.
ID: 4788501  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac