Digital Sales Manager

Startitup s.r.o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 400 EUR/mesiacMzda je prispôsobená tvojmu výkonu, o koľko sa základ navýši, je na tebe. Podmienky ti radi priblížime na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nadväzovanie kontaktov a budovanie vzťahov s potenciálnymi klientami. Tvoja hlavná náplň práce bude spočívať v oslovení vhodných firiem, osobnom/online stretnutí a následnej spolupráci. Pri tej budeš spolu s kreatívnym tímom navrhovať natívne kampane, dohliadať na prácu copywriterov, social media tímu a video tímu.

Tvoje nápady zapojíme do kampaní pre najväčšie slovenské, aj zahraničné firmy. Po úspešnej kampani pripravíš klientovi report a ideálne ďalšiu spoluprácu.

Budovanie vzťahov zabezpečíš prostredníctvom obedov, káv, alebo aj večerí, čo budeš mať všetko samozrejme preplatené.

Pravidelný homeoffice, koláče a ovocie už netreba ani spomínať. Spomenieme preto hlavne priestor na prácu v jednom z najrýchlejšie rastúcich odvetví, kde sa naučíš základy online marketingu, storytellingu, soociálnych sietí a videotvorby.

Samozrejmosťou je vybavenie vo forme firemného telefónu, notebooku, alebo v prípade potreby aj auta. Tvoj vplyv na smerovanie projektov a portálov budú na slovenskom online trhu vnímať stovky tisíc ľudí. Napriek rastu sa snažíme zachovať startupovú dušu a vypočuť každý hlas, názor, alebo nápad.

Work-life balance je pre nás dôležitý – preto od nás dostaneš dosť voľného času, aby si načerpal sily a vrátil sa vždy kreatívny s novými nápadmi a entuziazmom

Najviac nás zaujíma, ako sa nám predáš – je to obchodná pozícia. Tituly, diplomy a prax sú všetko prospešné, ale ide nám o tvoj drive a tvoju osobnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, marketing, predaj

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Ak máš skúsenosti v obchode, online marketingu alebo reklamnej/digitálnej agentúre, je to benefit. Ale chceme o tebe vedieť, aj keď máš chuť učiť sa a pracovať na sebe. Dôležitý je pre nás drive a pocit, ktorý v ľuďoch vyvolávaš na stretnutí.

Rovnako nás zaujíma, ako “žiješ“ naším odvetvím – preto uvítame, ak scrolluješ na Instagrame a TikToku. Ak za teba mail napíše Chat GPT a návody hľadáš na YouTube, ešte lepšie.

Chuť plniť plány a posúvať svoje hranice sú určite na zozname.

Mediálny dom Startitup Group vznikol v roku 2014 a za krátky čas sa stal jedným z najpopulárnejších na slovenskom trhu. V roku 2021 sa stal 5. najväčším digitálnym mediálnym domom.

Medziročný rast Startitup.sk v minulom roku dosiahol až +19,6 %, čím si získal prvú priečku v raste v rámci top 20 mediálnych webov na Slovensku.

Pod Startitup Group patria weby Startitup, Emefka, Interez, Odzadu, Fontech, Babské veci, Yimba.
ID: 3391415  Dátum zverejnenia: 16.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac