Sales Manager

Startitup s.r.o.

Miesto práce
Kutuzovova 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Fix 1 000Eur + provízia 10% z dohodnutého obchodu. (Odhadovaný plat = 3 000Eur+/mes.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o dianie okolo seba a vždy si chcel pracovať vo firme, ktorá udáva trend na slovenskom internete a predávať jej produkty? Nemáš problém vojsť oknom ak ťa niekto vyhodí dverami? Si cieľavedomá a kreatívna osoba orientovaná na výsledky. Ak si to ty, chceme ťa!

Náplň: predaj natívnej reklamy, PR článkov, virálne instagram posty + stories, bannerové plochy, kontentové seriály, influencery...

NÁPLŇ TVOJEJ PRÁCE JE BYŤ HLAVNE KREATÍVNYM A MAŤ ''GULE'':
•Nadväzovanie kontaktov a vzťahov s potenciálnymi klientmi (1.telefonát, 2. mail, 3. stretnutie, 4. spracovanie objednávky).
•Udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi (pracovné obedy/večere, afternoon drinks..)
•Vypracovávanie kreatívnych návrhov na kampane podľa zadania (briefu) od inzerenta.
•Exekúcia kampaní - budeš pri natáčaní videí, vytváraní virálnych postov na instagram + facebook a dohliadneš na to, aby to malo požadovanú kvalitu a obsah.
• Reporting kampane a jej čísel klientovi

• 2x do mesiaca home-office
• chill room a PlayStation room
• firemný HP/Mac notebook
• firemný mobilný tel
• čerstvé ovocie a zelenina 2x do týždňa
• nahrávacie štúdio k dispozícii aj na súkromné účely
• Startitup je Bike friendly - sharujeme firemné bicykle
• pravidelne lístky do kina na filmové premiéry
• účasť na konferenciách rôzneho zamerania (biznis, marketing, e-commerce...)
• priestor na rast + vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy
• sme mladá firma so startupovým spôsobom fungovania

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

•Hľadáme ideálne mladého komunikatívneho a kreatívneho človeka, ktorý ma ''gule'' a chuť predávať skvelé produkty ktorými určujeme trend na digitálnom trhu.
•Človeka, ktorý má skúsenosti s prácou v mediálnej, alebo reklamno/kreatívnej agentúre - buď sales representative, alebo account manager.
•Človeka, ktorému je blízky instagram, youtube a ďalšie formy sociálnej komunikácie.
•Človeka, ktorý ma ''gule'' spraviť denne aspoň 15 telefonátov a niekoľko zaujímavých stretnutí.
•Očakávame od teba značnú dávku kreativity a schopnosť kritického a analytického zmýšľania.
•Prirodzenú zvedavosť a chuť napredovať vysoko vítame.

Mediálny dom Startitup Group je na scéne už viac ako 4 roky a za ten čas si zaslúžil miesto na slovenskom trhu hlavne svojím kreatívnym prístupom a zápalom ľudí, ktorí u nás pracujú. Dnes majú portaly Startitup Group státisíce fanúšikov na Instagrame, Facebooku a patrí k najväčším digitálnym prevádzkovateľom na Slovensku, ktorý určuje trend v mediálnom odvetví. Pod Startitup Group dnes patria portály ako emefka, sketcher, interez, startitup, odzadu, babskéveci, imhd, psych.sk. Chceš vedieť viac? Klikni na - https://www.startitupgroup.sk/

Kutuzovová 11
831 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3391415   Dátum zverejnenia: 23.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Fix 1 000Eur + provízia 10% z dohodnutého obchodu. (Odhadovaný plat = 3 000Eur+/mes.)