Digital Sales Manager

Startitup s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 5 500 EUR/mesiacPriemerný plat sa pohybuje nad 2 300eur/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj natívnej reklamy, PR článkov, instagram posty + stories, bannerové plochy, kontentové seriály, influencerské spolupráce.

•Nadväzovanie kontaktov a vzťahov s potenciálnymi klientmi (1.telefonát, 2. mail, 3. stretnutie, 4. spracovanie objednávky)
•Udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi (pracovné obedy/večere, afternoon drinks..)
•Vypracovávanie kreatívnych návrhov na kampane podľa zadania (briefu) od inzerenta
•Exekúcia kampaní - budeš pri natáčaní videí na youtube, vytváraní virálnych postov na instagram + facebook a dohliadneš na to, aby to malo požadovanú kvalitu a obsah
• Reporting kampane a jej čísel klientovi

• 3x do mesiaca home-office
• 3x elektrokolobežky k dispozícii
• chill room a PlayStation room
• firemný HP/Mac notebook
• firemný mob. telefón
• čerstvé ovocie a zelenina 2x do týždňa
• nahrávacie štúdio k dispozícii aj na súkromné účely
• Startitup je Bike friendly - sharujeme firemné bicykle
• pravidelne lístky do kina na filmové premiéry a koncerty
• účasť na konferenciách rôzneho zamerania (biznis, marketing, e-commerce...)
• priestor na rast + vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy
• sme mladá firma so startupovým spôsobom fungovania

Informácie o výberovom konaní

Napíš nám:
- Prečo by si chcel pracovať pre Startitup?
- Aký je tvoj najväčší sales úspech?
- Ktorá natívna kampaň a ti od Startitup páčila najviac a prečo?

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2020 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

•Hľadáme mladého komunikatívneho a kreatívneho človeka, ktorý ma ''gule'' a chuť predávať skvelé produkty ktorými určujeme trend na digitálnom trhu.
•Človeka, ktorý má skúsenosti s prácou v mediálnej, alebo reklamno/kreatívnej agentúre - buď sales representative, alebo account manager.
•Človeka, ktorému je blízky instagram, youtube a ďalšie formy sociálnej komunikácie.
•Človeka, ktorý ma ''gule'' spraviť denne aspoň 15 telefonátov a niekoľko zaujímavých stretnutí.
•Očakávame od teba značnú dávku kreativity a schopnosť kritického a analytického zmýšľania.
•Prirodzenú zvedavosť a chuť napredovať vysoko vítame.

Mediálny dom Startitup Group vznikol v roku 2014 a za krátky čas stal jedným z najpopulárnejších na Slovenskom trhu. V roku 2020 sa stal 5. najväčším digitálnym mediálny domom. Pod Startitup Group patria weby ako Emefka, Interez, Odzadu, Fontech, Babské veci, Sketcher, IMHD.

Kutuzovová 11
831 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3391415  Dátum zverejnenia: 13.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac