1 000 - 1 500 EUR

Editor/Redaktor v STARTITUP

Startitup s.r.o.

Miesto práce
Kutuzovova 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KRITÉRIUM JE PRAX V REDAKCII
Zaujímaš sa o dianie okolo seba? Si zvedavý, čo je nové vo svete podnikania, inovácií či technológií? Snažíš sa na sebe pracovať a posúvať sa stále vpred? Nemáš problém vyjadriť svoj názor a máš skúsenosti s písaním?

NÁPLŇ TVOJEJ PRÁCE JE BYŤ HLAVNE KREATÍVNYM:
• zaujímať sa o biznisové témy na Slovensku a v zahraničí
• tvorba lokálnych autorských článkov a rozhovorov
• tvorba, príprava a spracovanie písaného/video obsahu - preferované "young business" témy
• jazyková korektúra a editácia článkov (aj zahraničných)
• práca so sociálnymi sieťami (Facebook, Instagram)
• participácia na projektoch, seriáloch a magazínoch

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 Eur základná odmena + priestor na dohodu podľa skúseností a šikovnosti

• 2x do mesiaca homeoffice
• Startitup je Eko friendly - redaktor má k dispozícii firemné elektrokolobežky a bicykle
• chill room a PlayStation room
• nahrávacie štúdio k dispozícii aj na súkromné účely
• čerstvé ovocie a zelenina 2x do týždňa
• účasť na konferenciách rôzneho zamerania (biznis, marketing, e-commerce...)
• pravidelné lístky do kina a iné spoločenské podujatia
• možnosť účastniť sa na zahraničných press tripoch
• sme mladá firma so startupovým spôsobom fungovania

Pozícia je vhodná pre začínajúcich a pokročilých novinárov. Vyžaduje sa aby uchádzač k životopisu pripojil aj vlastné články, prípadne url link na svoju autorskú tvorbu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.11.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Žurnalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme ideálne mladého rozhľadeného človeka, pre ktorého nie su firmy ako Pixel Federation, Sygic alebo Eset žiadným cudzím pojmom. Očakávame od teba značnú dávku kreativity a schopnosť kritického a analytického zmýšlania. Prirodzenú zvedavosť a asertivitu vysoko vítame.

Startitup.sk vznikol v roku 2014 a za krátky čas si našiel verných čitateľov, ktorí sa zaujímajú o biz-tech novinky, rozhovory, zaujímavé novinky zo sveta startupov a inovácií. Startitup.sk je v súčasnosti jeden z najpopulárnejších biznisových portálov pre mladých ľudí na Slovensku. Pod mediálny dom Startitup Group patria weby ako Emefka, Interez, Odzadu, Fontech, Babské veci, Sketcher, IMHD.

Kutuzovová 11
831 03 Bratislava

Kontakt

ID: 3380807   Dátum zverejnenia: 18.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 Eur základná odmena + priestor na dohodu podľa skúseností a šikovnosti