Učiteľka /opatrovateľka do detských jaslí (1-3 roky) v Petržalke

Starting point, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZODPOVEDNOSTI opatrovateľky/učiteľky
- odborný a profesionálny prístup pri starostlivosti a vzdelávaní detí vo veku od 1 - 3 rokov
- zvládanie adaptačnej fázy dieťaťa motiváciou a trpezlivosťou
- nácvik hygienických návykov a samoobslužných činností
- plánovanie každodenných aktivít s použitím pomôcok a materiálov spĺňajúcich potreby detí
SCHOPNOSTI opatrovateľky / učiteľky
- prirodzený rešpekt a úcta k deťom
- schopnosť počúvať, organizovať, plánovať a systematicky pracovať s deťmi
- určiť potreby detí a individuálne pracovať so menšou skupinou
- inovatívnosť a schopnosť pracovať s nadšením a ochotou

Ponúkame priateľský, ústretový a súdržný tím ako aj osobný a profesionálny rast

Preferujeme uchádzača s praxou, pozitívnym nastavením, trpezlivosťou a chuťou pracovať s malými deťmi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

učiteľstvo pre materské školy, predškolská elementárna pedagogika, zdravotná škola, špeciálna pedagogika, ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kreativita, hra na hudobný nástroj, organizačné schopnosti,empatia, flexibilita, trpezlivosť

Materské školy a detské jasle - predškolská edukácia a opatrovanie detí od 1-6 rokov, Bratislava (súkromný sektor)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bystrá škôlka
Žltá 2/A
85107 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Mattosova
Tel.: +421905583112
E-mail: poslať životopis
ID: 3223029   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100