Aplikačný technik - konštruktér

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
dohodou
od 750€ brutto/ mesiac pre juniora a od 1050€ brutto/ mesiac pre seniora (výška mzdy závisí od seniority kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel, hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu: Aplikačný technik - konštruktér.

Máš technické myslenie? Hľadáš prácu, kde budeš mať možnosť tvoriť a prinášať návrhy? Čítaš správnu pracovnú ponuku.

Hľadáme šikovného kandidáta, ktorého hlavnou úlohou bude tvoriť technickú a výkresovú dokumentáciu k nástrojom.

Medzi ďalšie typické činnosti patrí:
-konštrukcia upínacích zariadení
-tvorba technickej a výkresovej dokumentácie
-následná aplikácia vo výrobnom procese
-zabezpečenie školenia v používaní nových výrobných metód
-tvorba cenových kalkulácií

-13. a 14. plat vyplácaný pravidelne vo výške základnej mzdy v závislosti od kvality práce a flexibility
-mesačné prémie
-bezplatná autobusová linka ZH-Žarnovica a späť
príspevok na dopravu až do výšky 100€ mesačne
-v prípade potreby zabezpečené ubytovanie zdarma pre zamestnancov zo vzdialenejších regiónov
-akcie pre zamestnancov a bezplatný letný detský tábor
-možnosť stravovať sa len za 0,70€ + 2 x týždenne ovocný bufet

V prípade, že Vás ponuka zaujala budeme radi, ak nám pošlete svoj životopis. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

-samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
-technické myslenie
-prax na danej pozícii minimálne 2 roky

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3675421  Dátum zverejnenia: 25.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750€ brutto/ mesiac pre juniora a od 1050€ brutto/ mesiac pre seniora (výška mzdy závisí od seniority kandidáta)