Zmenový majster

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
946

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá strojárenskou výrobou hliníkových dielov pre prevažne automobilový priemysel a výrobou komponentov pre automobilový priemysel, hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu: Zmenový majster.

Máš skúsenosti s vedením ľudí? Zabezpečoval si a organizoval výrobný proces? Ponúkame Ti pracovnú príležitosť v stabilnej a nadnárodnej spoločnosti, ktorá pracuje so špičkovými technológiami a je súčasťou projektov, kde sa posúvajú hranice automobilového priemyslu rôznych značiek.

Náplň práce:
▪ riadenie činnosti priamo podriadených zamestnancov na zverenej zmene, zadávanie pracovných úloh,
▪ organizácia a riadenie zverenej zmeny s cieľom efektívneho plnenia výrobných plánov v požadovaných termínoch,
▪ podpora výrobného tímu pri riešení otázok kvality,
▪ zodpovednosť za dodržiavanie opatrení predpísaných v systéme kvality,
▪ vypracovávanie pracovných a nastavovacích návodov,
▪ komunikácia s oddelením kvality, logistiky, údržby, oddelením ľudských
zdrojov pri plnení stanovených cieľov,
▪ kontrola a dodržiavanie technologických postupov, bezpečnostných,
protipožiarnych a hygienických predpisov,
▪ kontrola, úprava a spracovanie dochádzky zverených zamestnancov

- príplatky za rizikové prostredie, za prácu na poobednej a nočnej zmene, za prácu nadčas, za prácu v sobotu, nedeľu i sviatok, príplatok za nepretržitú prevádzku
-13. a 14. plat vyplácaný pravidelne
-mesačné prémie do výšky 5% z HZM už po odpracovanom prvom mesiaci
-bezplatná autobusová linka ZH-Žarnovica a späť
-príspevok na dopravu až do výšky 100€ mesačne
-v prípade potreby zabezpečené ubytovanie zdarma pre zamestnancov zo vzdialenejších regiónov
-akcie pre zamestnancov a bezplatný letný detský tábor
-možnosť stravovať sa len za 0,70€ + 2 x týždenne ovocný bufet

Ďakujeme Vám za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Výroba

Počet rokov praxe

2

Prax na danej pozícií minimálne 2 roky a prax s vedením ľudí.
Skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle.
Schopnosť čítať technické výkresy.
Záujem o počítačovo ovládané zariadenia.
Práca na 4 zmennú prevádzku.

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3675097  Dátum zverejnenia: 22.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 946