Web Developer Middle/Senior

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý je celosvetovým expertom pre e-commerce riešenia a digitálne stratégie, hľadáme skúsených Web Developerov.

Máš viacročné skúsenosti s vývojom webu? Aktívne komunikuješ v anglickom jazyku? Si kreatívny a Tvojou vášňou sú webové aplikácie? Hľadáme práve Teba.

Máš príležitosť sa realizovať priamo v spoločnosti, ktorá je najväčšou súkromnou digitálnou obchodnou agentúrou na svete.

Tvojou úlohou bude:
-vývoj webových aplikácií a vývoj riešení elektronického obchodovania na úrovni podniku pomocou jazyka na báze servera ECMAScript a bežného klienta JS na strane klienta (okrem CSS)

Ďalej budeš:
- zúčastňovať sa na každodenných stretnutiach projektových tímov a brainstormingových aktivitách súvisiacich s projektovými otázkami
- poskytovať aktualizácie odhadov úsilia a stav pridelených úloh
- spolupracovať s tímami pre vývoj frontend a QA tímov
- tvoriť technickú dokumentáciu
- poskytovať odporúčania vedúcemu tímu na zlepšenie vývojových postupov, systémov a nástrojov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1300€ brutto/mesiac pre middle a od 2600€ brutto/mesiac pre seniora (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Ponúkame Ti:
-relokačný bonus vo výške 500€
-2 krát ročne máš možnosť požiadať o kariérny postup
-po skúšobnej dobe poukážky na relax a oddych
-spoločné akcie
-možnosť odborného rastu
-koučovanie, odborné školenia
-dynamické medzinárodné projekty
-flexibilný pracovný čas
-priateľský pracovný kolektív
-dobré vybavené pracovisko

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Životopisy prosím posielajte v slovenskom a aj v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je spoločnosť, ktorá je celosvetovým expertom pre e-commerce riešenia a digitálne stratégie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

JavaScript - expert

Počet rokov praxe

3

Znalosť natívneho JavaScriptu a OOP;
Skúsenosť s návrh softvérovej architektúry s použitím princípov objektovo orientovanej a modulárnej;
Zručnosti v oblasti technickej dokumentácie;
Skúsenosti s refaktoringom a revíziou kódu;
Pochopenie formátov súborov JSON, CSV, XML;
Skúsenosti s integráciou s inými systémami prostredníctvom REST alebo SOAP;
Skúsenosti s akýmkoľvek VCS (Git je preferovaný)

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Start Professionals s.r.o.
Na Troskách 26
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivona Pekárová
Tel.: +421902934051
E-mail: poslať životopis
ID: 3641920   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1300€ brutto/mesiac pre middle a od 2600€ brutto/mesiac pre seniora (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)