Inžinier Elektrotechnik

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
1.441,- EUR/mesiac - uvedená mzda predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Zohľadníme Vaše kvalifikačné predpoklady a na základe seniority, skúseností, zručnosti a znalostí Vám môžeme ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za aktuálne vyrábané a aj o nové modely produktov
• Aktívna spolupráca pri zavádzaní nových produktov, ako aj súvisiacich elektrických zmien
• Príprava výrobnej dokumentácie a jej pravidelná údržba
• Návrhy a riadenie zmien výrobnej dokumentácie
• Hodnotenie nových produktov a potvrdzovanie parametrov vychádzajúcich zo špecifikácií a predpisov
• Tvorba inžinierskych reportov v angličtine
• Zavedenie softvéru na testovanie nových produktov
• Podávanie návrhov na zmenu softvéru a hardvéru na zvyšovanie kvality a produktivity
• Aktívna kooperácia pri výrobnom procese vývoja nových produktov
• Detekovanie problémov s výrobou, kvalitou, analýza a adekvátna spätná väzba
• Úzka spolupráca s vývojom

• Dostanete priestor na realizáciu vlastných tvorivých nápadov
• Získate skúsenosti v mimoriadne atraktívnej a vyhľadávanej oblasti priemyslu
• Možnosť rozširovať svoje vedomosti prostredníctvom špecializovaných tréningov
• Prácu v mladom dynamickom kolektíve
• Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• Flexibilnú pracovnú dobu
• Práca s najmodernejšími technológiami
• Spolupráca s vývojovým tímom spoločnosti SONY
• 13. a 14. Plat
• Príspevok na dochádzanie do práce
• Práca na flexibilnú pracovnú dobu, Sick day
• Možnosť odporučiť svojho známeho a získať 300€ náborovú prémiu
• Kurzy angličtiny priamo na pracovisku

Ďakujeme za váš záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Pekný deň

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba LCD

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ elektrotechnického zamerania

• VŠ elektrotechnického zamerania
• Prax v elektrotechnickej oblasti výhodou
• Elektrotechnická spôsobilosť podľa vyhlášky 508/2009 Z.z., § 21
• Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku (predovšetkým technická angličtina )
• Microsoft Office - pokročilý
• Flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3601457  Dátum zverejnenia: 17.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.441,- EUR/mesiac - uvedená mzda predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Zohľadníme Vaše kvalifikačné predpoklady a na základe seniority, skúseností, zručnosti a znalostí Vám môžeme ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.