Skladník s platným VZV

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Základná mzda 837,- € brutto po odpracovaní jedného mesiaca 5% navýšenie základnej mzdy (cca 41,- €) + príplatky za odpracované víkendy 50% -100% doprava je zabezpečená ZDARMA

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do svojho tímu hľadáme šikovných ľudí, ktorí majú platné papiere na VZV
Tvojou úlohou bude:
- Vykládka, nakládka kamiónov
- Vizuálna kontrola obalov
- Vyskladnenie a zaskladnenie materiálu do a z regálov
- Manipulácia s komponentmi v rámci skladu a montážnej linky ( manuálne aj s pomocou VZV )
- Práca so scannerom
- Zásobovanie montážnej linky komponentmi
- Dodržiavanie pracovných postupov a smerníc
- Udržiavanie poriadku na pracovisku a dodržiavanie 5 S

- Pracovná zmluva na dobu NEURČITÚ od prvého dňa trvania pracovného pomeru
- Momentálne sa pracuje na 1 zmenu 40 hodín týždenne.
cca od januára sa prechádza na dvojsmennú prevádzku
- Príplatky za nadčasy, sviatky a víkendy
- Skvelý pracovný kolektív
- Možnosť kariérneho rastu
- Stravné lístky v hodnote 3,60 € ( príspevok zamestnanca 0,22 centov)
- Pracovné oblečenie zdarma
- Zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Trnava, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Galanta

Informácie o výberovom konaní

- Precíznosť a zodpovednosť
- Logické myslenie
- Schopnosť tímovej spolupráce
- Chuť pracovať

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistika a zásobovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3574928  Dátum zverejnenia: 10.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda 837,- € brutto po odpracovaní jedného mesiaca 5% navýšenie základnej mzdy (cca 41,- €) + príplatky za odpracované víkendy 50% -100% doprava je zabezpečená ZDARMA