Interiérový predajca v showroome

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/brutto + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti interiérového dizajnu, hľadáme zodpovedného odborného predajcu.

Náplň práce:

- Práca v interiérovom štúdiu zameranom na predaj exkluzívneho interiérového vybavenia
- Odborné poradenstvo a predaj koncovým zákazníkom
- Spolupráca s interiérovými dizajnérmi a bytovými architektmi
- Analýza potrieb klienta
- Participácia na návrhoch pre klientov
- Spracovanie objednávok
- Starostlivosť o "showroom"

- Motivujúce pracovné a platové podmienky
- Príjemné pracovné prostredie v interiérovom štúdiu
- Samostatná a zodpovedná práca s možnosťou sebarealizácie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Dodávateľ podlahových krytín, interiérových dverí a športových povrchov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- Praktické skúsenosti v oblasti predaja interiérového vybavenia
- Práca s PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
- Obchodný duch, vynikajúce komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
- Zmysel pre dizajn, estetické cítenie
- Proaktivita, flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3569023  Dátum zverejnenia: 28.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/brutto + variabilná zložka