ICT konzultant / IT analytik

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 2000€/brutto (výsledná suma závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spoločnosti, ktorá sa zaoberá analýzou, návrhom, vývojom, implementáciou a správou a údržbou informačných systémov sa stanete IT analytikom a konzultantom, ktorý bude predstavovať dôležité prepojenie medzi IT kapacitami (analytikmi) klientov a internými odbornými IT kapacitami - systémovými architektami, databázovými návrhármi, programátormi, pracovníkmi oddelenia testovania – ktorí vytvárajú informačné systémy pre klientov.

1. Projekt: Bankovníctvo/ Online banking / Mobile banking
2. Návrh softvéru:
a. UML modeling (Use case, Activity diagramy, Sekvenčné diagramy, BPMN)
b. Návrh integrácie s využitím ESB vrstvy (mapovanie dát, návrh web servisov, návrh rest rozhraní, návrh orchestrácie služieb)
c. Technický návrh frontend aplikácie (atribúty obrazoviek, interakcia obrazoviek s integračnými službami, mapovanie atribútov, validácie)
3. Nástroje: Enterprise architect, Soap UI, Confluence, MS Excel, Jira.
Výhodou skúsenosti s OOP (Java), SQL (návrh databáz), integráciou aplikácii cez integračnú platformu.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá analýzou, návrhom, vývojom, implementáciou, správou a údržbou informačných systémov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

Java - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

- skúsenosti s projektami z bankovníctva/mobile bankingu výhodou
- skúsenosti s návrhom SW
- skúsenosti s objektovaným programovaním výhodou (Java)
- skúsenosť s online projektom vrátane integrácie výhodou
- skúsenosti s SQL, návrhom databáz výhodou
- Enterprise architect
- Soap UI
- Confluence
- MS Excel
- Jira

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3568816  Dátum zverejnenia: 28.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2000€/brutto (výsledná suma závisí od skúseností kandidáta)