Hľadáme skúseného technológa pre strojársku spoločnosť

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
1400€ brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného a skúseného kandidáta na pozíciu Technológ strojárskej výroby.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre stabilnú a neustále sa rozvíjajúcu spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou komponentov pre automobilový priemysel.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
-zabezpečiť plynulý a optimálny chod výrobného procesu
-podieľať sa na transfere a príprave výroby
-tvoriť technickú dokumentáciu APQP, PPA, FMEA, pracovné inštrukcie a ich zavádzanie do výroby

Medzi ďalšie typické činností patrí:
-participácia na výrobnom procese
-určenie potrebného počtu strojov, zariadení a nástrojov
-optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zmien v procese výroby
-zvyšovanie produktivity práce a znižovanie prestojov
-príprava odhadov nákladov materiálu, harmonogramy a výkazy projektov
-navrhovanie produkčných alebo procesných zmien s cieľom zlepšenia výkonu
-vypracovávanie detailnej výrobnej dokumentácie a pracovných postupov, školenia pracovníkov

motivačné ohodnotenie vo forme vernostnej odmeny

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Stabilná a neustále sa rozvíjajúca spoločnosť zaoberajúca sa výrobou mechanických komponentov na CNC strojoch pre priemyselný a automobilový priemysel /poľnohospodárske a cestné mechanizmy/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske alebo elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

Ak máš základné vedomosti o analytických technikách či skúsenosti s čítaním a kreslením technických výkresov (kreslenie 3S SolidWork) ale aj skúsenosti s prácou vo výrobe na pozícii technológa, hľadáme práve teba. Pošli svoj životopis a využi pracovnú príležitosť.

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3564376  Dátum zverejnenia: 21.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400€ brutto/mesiac