Elektro projektant

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Elektro projektant.

Našim klientom je úspešná a stabilná česká holdingová spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti strojárskej výroby pre automobilový, železničný a letecký priemysel.

Hľadáme Elektro projektanta, ktorého hlavnou úlohou je projektovanie elektro dokumentácie v programe E-Plan.

Ďalšie typické činnosti na tejto pozícii sú:
- navrhovanie elektro schém v programe E-Plan
- definovanie elektro komponentov
- definovanie komunikačných zberníc
- komunikácia so zákazníkom a dodávateľmi ohľadom elektro štandardov a zapojení
- ovládať zákaznícke štandardy VW a BMW
- odlaďovanie liniek a zariadení aj u zákazníka

Pracovný čas je rozdelený 80% v kancelárii a 20% na montáži u zákazníka.

• odborné školenia
• možnosť stáže v sesterskej firme v Čechách alebo Nemecku
• jazykové vzdelávanie počas pracovnej doby
• služobný telefón
• notebook
• bohatý sociálny program (príspevky na dovolenku, kultúru, podpora mladých rodín, pre mladých zamestnancov (do 33rokov - 5 dní dovolenky nad rámec zákona)
• trinásty plat
• projektové odmeny

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je česká holdingová spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti strojárskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť Start Group s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí pôsobenia a ich synergie. Skupina Start Group zastrešuje aktivity v oblasti personalistiky, módy, gastronómie, médií ako aj ekologického odpadu a environmentalistiky. V oblasti personalistiky prináša komplexné riešenia v rámci personálneho lízingu, mzdového outsourcingu ako aj personálneho recruitmentu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Start Group s.r.o.
Na Troskách 26
974 01 Banská Bystrica
ID: 3550867   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200