Personalista/ka - účtovník/čka

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 950€ Brutto/ mesiac + bonusy (výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Personalista/ka- účtovník/čka.

Našim klientom je úspešná a stabilná česká holdingová spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti strojárskej výroby pre automobilový, železničný a letecký priemysel.

Hlavnou náplňou práce úspešného kandidáta bude kompletné vedenie personálnej a mzdovej agendy.

Ďalšie typické činnosti na uvedenej pozícií sú:

-Organizácia náborov nových zamestnancov - selekcia uchádzačov, vedenie pohovorov a výber vhodných uchádzačov na rôzne pracovné pozície v spoločnosti.
-Inzerovanie voľných pracovných miest v printových a online médiách.
-Samostatná realizácia výberových konaní.
-Testovanie kandidátov a prezentácia vybraných kandidátov.
-Komunikácia s ostatnými oddeleniami ohľadom zadania požiadaviek na obsadzovanie voľných pracovných miest.
-Kompletné spracovanie personálnej agendy, administrácia pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce, komunikácia s príslušnými úradmi pri prihlasovaní a odhlasovaní zamestnancov.
-Výber a zabezpečenie školení pre zamestnancov podľa aktuálnych potrieb a zabezpečenie kontinuálneho vzdelávania zamestnancov.
-Príprava podkladov pre mzdy zamestnancov, evidencia pracovnej dochádzky, interná komunikácia so zamestnancami a kompletné spracovanie miezd zamestnancov.
-Komunikácia so sociálnou a zdravotnými poisťovňami, štatistickým úradom a pod.
- Spracovanie výkazov a reportov podľa požiadaviek, kompletná mzdová uzávierka.

• 25 dní dovolenky
• mesačné bonusy
• príspevok na kultúru, pri prvej svadbe, pri narodení dieťaťa, príspevok na rekreáciu, príspevok na detskú rekreáciu
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• stabilizačné odmeny, odmeny pri životných jubileách
• príspevok na III. pilier

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.12.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je česká holdingová spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti strojárskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počet rokov praxe

2

komunikatívnosť
dôslednosť
zodpovednosť
prax na danej pozícii
ochota sa vzdelávať

Spoločnosť Start Group s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí pôsobenia a ich synergie. Skupina Start Group zastrešuje aktivity v oblasti personalistiky, módy, gastronómie, médií ako aj ekologického odpadu a environmentalistiky. V oblasti personalistiky prináša komplexné riešenia v rámci personálneho lízingu, mzdového outsourcingu ako aj personálneho recruitmentu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Start Group s.r.o.
Na Troskách 26
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Babničová
Tel.: +421914330528
E-mail: poslať životopis
ID: 3550154   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 950€ Brutto/ mesiac + bonusy (výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)