Elektrikár / Údržbár strojov a zariadení

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 850,- € v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Elektrikár/Údržbár strojov a zariadení.

Našim klientom je úspešná a stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti predaja hliníkových profilov a PVC profilov pre stavebníctvo a architektúru.

Hlavnou úlohou Elektrikára/Údržbára na tejto pozícii je vykonávanie bežných opráv elektrických porúch a havárii na všetkých strojoch a zariadeniach.

Ďalšie typické činnosti vykonávané na tejto pozícii:
- zabezpečenie plynulého chodu údržby pridelených strojov
- zabezpečenie preventívnej a kontrolnej údržby
- participácia na riešení problémov

Hľadáme človeka s elektrotechnickým vzdelaním (§22 vyhlášky MPSVaR 508/2009), ochotného po zaškolení pracovať na tri zmeny. Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventov, ktorí aktuálne hľadajú svoje uplatnenie na trhu práce.

Hľadáme človeka, ktorý:
• hľadá výzvy, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu;
• hľadá príležitosť a priestor pre získanie ďalších odborných skúseností priamo v praxi;
• je schopný čítať elektrotechnické schémy.

• polročné a koncoročné odmeny
• 75% príplatky nadčas
• zabezpečená preprava v smere od ZH do NB a z LE až po NB
• práca v medzinárodnej spoločnosti a modernou technológiou
• možnosť kariérneho rastu

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom hliníkových profilov a PVC profilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3548316  Dátum zverejnenia: 6.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 850,- € v závislosti od skúsenosti kandidáta