Plánovač výroby

Start Group s.r.o.

Miesto práce
okres Žiar nad Hronom
1000 eur/brutto (uvedená je minimálna mzda, je možná dohoda v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta , ktorý pôsobí v oblasti výroby a predaja hliníkových profilov hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Plánovač výroby.

Hlavnou úlohou Plánovača výroby na tejto pozícii je príprava výrobného plánu, tvorba výrobného plánu na základe prepočtu výrobných kapacít a tvorba denného výrobného plánu pre jednotlivé strojné zariadenia.

Medzi ďalšie pracovné úlohy patrí:

• úprava už existujúcich plánov na základe skladových zásob
• denné sledovanie a korekcia
• zabezpečenie plynulosti výroby
• komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• reporty nadriadenému

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť kandidáta z oblasti výroby so znalosťou anglického jazyka na aktívnej úrovni, ktorému nechýba logické a technické myslenie. Má organizačné a riadiace schopnosti.

Hľadáme človeka, ktorý:

• je samostatný, zodpovedný
• technicky zdatný
• výhodou je znalosť systému SAP
• aktívne komunikuje v anglickom jazyku - podmienka
• má prax vo výrobnej spoločnosti - výhoda

• príspevok na DDP
• aktívne odmeňovanie vo forme 13. a 14. platu
• ročné odmeňovanie
• bezplatné stravovanie
• dlhodobo perspektívna práca v stabilnej spoločnosti;
• dobré pracovné zázemie, priateľská a otvorená firemná kultúra
• dostatočný priestor na sebarealizáciu, odborný a osobný rast

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku. Za všetky reakcie vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je nadnárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technicke

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3539528  Dátum zverejnenia: 14.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 eur/brutto (uvedená je minimálna mzda, je možná dohoda v závislosti od skúseností kandidáta)