Koordinátor výstavby výrobnej linky

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1800 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Koordinátor.
Našim klientom je úspešná a stabilná česká holdingová spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti strojárskej výroby pre automobilový, železničný a letecký priemysel.

Hľadáme Koordinátora, ktorý je ochotný cestovať na služobné cesty mimo územia SR.
Jeho hlavnou úlohou je koordinovanie a zabezpečenie montáži výrobnej linky u koncového zákazníka v súlade s technickou dokumentáciou a pracovnými postupmi.

Ďalšie typické činnosti na tejto pozícii sú:
- Rozdelenie, organizovanie a kontrola pracovných činností tímu externých zamestnancov (8 až 12 ľudí)
- Zabezpečenie správnej montáži výrobnej linky v súlade s technickou dokumentáciou a pracovnými postupmi
- zodpovednosť za efektívne využitie zdrojov (materiál, technika, zamestnanci, termíny)
- rozdeľovanie denných úloh externým zamestnancom
- dohľad a zodpovednosť za dodržiavanie vnútropodnikových predpisov vrátane pracovných postupov a BOZP
- pri výkone svojej práci komunikuje s projektovým manažérom, s oddelením projekcie, s majstrami, robotníkmi a kooperačným oddelením

Zaškolenie a všetku potrebnú podporu úspešnému kandidátovi poskytnú vedúci konštrukčnej skupiny a projektový manažér.

• služobné auto, notebook, telefón
• 25 dní dovolenky
• mesačné bonusy
• kvartálne odmeny
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• príspevky na kultúru, šport a pri narodení dieťaťa
• služobný telefón aj na súkromné účely
• príspevok na III. pilier

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je česká holdingová spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti strojárskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• SŠ/VŠ, technického zamerania – strojárstvo
• nemecký jazyk – B1 (prípadne ruský, anglický jazyk)
• prax na riadiacej pozícii - min. 2 roky
• technická zdatnosť, organizačné schopnosti
• odolnosť voči stresu
• spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3539527  Dátum zverejnenia: 14.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 eur brutto