Business Intelligence Developer

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Nitriansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1550 € Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Návrh a vývoj business intelligence riešení
• Tvorba grafických vizuálov a reportov v Power BI nástroji
• Integrácia na existujúce systémy a databázy, tvorba dátového modelu
• Analýza požiadaviek uživateľov
• Testovanie a dokumentácia vytvoreného BI riešenia
• Podpora, oprava chýb po nasadení BI riešenia
• Spolupráca s ostatnými členmi tímu

• Možnosť pracovať s novými technológiami ako:
o Power BI
o IoT
o Sharepoint
o Talend Enterprise Service Bus
o HyperV, Docker
o a mnohé ďalšie...
• Vlastné dátové centrum
• Prácu v príjemnom pracovnom tíme vývojárov
• Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• Každoročné prehodnocovanie platu
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• 13. a 14. Plat
• Možnosť kariérneho rastu
• Prácu na flexibilnú pracovnú dobu
• Možnosť nadobudnúť skúsenosti prostredníctvom špecializovaných školení a tréningov
• Životné a úrazové poistenie
• Sick day
• Možnosť absolvovať kurz angličtiny
• Možnosť odporučiť svojho známeho a získať 300€ náborovú prémiu
• Odmenu za odpracované roky
• Príspevky zo sociálneho fondu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

LCD výroba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• skúsenosti s databázami, SQL, dátovými skladmi (BW)
• znalosť jazyka SQL
• ochota vzdelávať sa v nových technológiách (Power BI, Power Query, DAX,...)

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3539190  Dátum zverejnenia: 14.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1550 € Brutto