SAP konzultant

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Nitriansky kraj
1600 - 1900 € Brutto uvedená mzda predstavuje minimum pre úspešného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analýza a znalosť bussiness procesov spoločnosti
• Účasť na interných rozvojových projektoch
• Konfigurácia a úprava systému podľa požiadaviek v rámci zvereného/zverených modulov SAP R/3
• Programovanie funkčných celkov podľa zadania/analýzy v ABAP
• Tvorba dokumentácie k nastaveniam systému/vývojom/procesom
• Zodpovednosť za zverený/zverené modul(y)
• Návrh a implementácia procesných/systémových zmien
• Príprava školiacich materiálov a realizácia školení koncových užívateľov
• Riešenie vzniknutých problémov v rámci pridelenej zodpovednosti

• Možnosť pracovať s novými technológiami
- Power BI, IoT, Sharepoint, Talend Enterprise Service Bus, HyperV, Docker
- Vlastné dátové centrum
- Prácu v príjemnom pracovnom tíme vývojárov
- Motivujúce finančné ohodnotenie, 13. a 14. Plat, možnosť kariérneho rastu
- Možnosť nadobudnúť skúsenosti prostredníctvom špecializovaných školení a tréningov

• skúsenosti s implementáciou, úpravami a údržbou SAP systému
• práca v SAP oblasti - možnosti, produkty, riešenia
• skúsenosti s ABAP vývojom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

LCD výroba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore IT

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3539042  Dátum zverejnenia: 14.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 - 1900 € Brutto uvedená mzda predstavuje minimum pre úspešného kandidáta