Mechatronik pre automatickú linku

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
od 930 EUR/mesiac + 30% variabilná zložka( výsledná mzda môže byť vyššia, závisí od skúseností )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• diagnostika a opravy závad (mechanické, softwarové, hardwarové) na testovacom zariadení
• údržba testovacích zariadení
• spolupráca s oddelením prípravy výroby a kvality
• opravy a údržba automatizovaných liniek
• práca na dve 8-hodinové zmeny
• firma garantuje komplexné zaškolenie

•práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
•motivačné mzdové ohodnotenie
•letný a vianočný bonus
• príspevok do III. dôchodkového piliera
•autobusová doprava/príspevky na dopravu
• stravovanie v závodnej kantíne
•odborné a zákonné školenia
ZABEZPEČENÁ DOPRAVA ( zvozové autobusy ) zo smerov BÁNOVCE N. BEBRAVOU a ILAVA s okolitými obcami na trase do TRENČÍNA

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby a subdodávateľských služieb

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia

Počet rokov praxe

1

vzdelanie elektrotechnického smeru
• skúsenosti v oblasti robotizácie výhodou
• flexibilita, odolnosť voči stresu
• pozitívny vzťah k elektrotechnike / elektronike

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3534497  Dátum zverejnenia: 12.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 930 EUR/mesiac + 30% variabilná zložka( výsledná mzda môže byť vyššia, závisí od skúseností )