Operátor výroby

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
488 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nenáročná práca v Nitre - celková hrubá mzda s príplatkami a bonusmi cca 860 € - 900 € podľa pracovných skúseností úspešného kandidáta.
Jedná sa o výrobu a montáž LCD televízorov, ide o prácu v zmenovej prevádzke (týždeň ranná, týždeň poobedná zmena) v pracovnom režime od pondelka do piatka,
prípadne 12. násť hodinové zmeny.
- 30 minútová prestávka na obed + ďalšia 10 minútová prestávka na oddych, jeden obed za 0,77 €
- Do práce je možné dochádzať firemnou autobusovou dopravou - v prípade, že budete chodiť autom, prispejeme Vám každý mesiac na pohonné hmoty
od 20,- € až do 150,- € mesačne podľa vzdialenosti v km.
- Ak odporučíte, alebo prinesiete kamaráta, kolegu, známeho - dáme Vám za každého 300,- € navyše.

• Práca na trvalý pracovný pomer priamo v internom kmeni
• Dochádzková prémia vo výške 50€
• Výkonnostný bonus do výšky až 75€
• Bonus pre každého operátora až do výšky 250,-€ mesačne
• Zmenové príplatky
• 13. a 14. Plat
• Možnosť kariérneho rastu
• Odmena za odpracované roky

Elektrotechnické vzdelanie - výhoda ( v prípade, že má uchádzač elektrotechnické vzdelanie je možnosť plynule kariérne rásť)

• Zodpovednosť a spoľahlivosť
• Manuálna zručnosť
• Dobrý zrak

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3531106  Dátum zverejnenia: 5.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 488 EUR/mesiac