CNC nastavovač - technický vedúci ( Krušovce )

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Krušovce
od 810 EUR/mesiac ( mzda môže byť v závislosti skúsenosti vyššia ) + 15% dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie sektoru sústružníckych a frézových strojov
- spolupráca v oblasti technického plánovania a projektového manažmentu
- dozor a spolupráca pri nastavovaní CNC - sústružníckych strojov
- vedenie, motivácia a školenie podriadených pracovníkov
- rozdeľovanie/ priraďovanie spolupracovníkov podľa plánu výroby
- dohliadanie na poriadok a čistotu na pracovisku
- kompetencie na pozastavenie nezhodných dielov a pozastavenie výroby

- 13. plat
- práca na jednu zmenu
- preplatenie taxi odvozu zo stanice do spoločnosti a späť
- jazykové vzdelávanie
- príjemné prostredie rodinnej firmy
- zabezpečenie odborných vstupných školení

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti kovovýroby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, CNC sústruh

- SŠ vzdelanie v oblasti CNC
- prax na podobnej pozícii aspoň 2 roky
- technické a logické myslenie
- zmysel pre zodpovednosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3527089  Dátum zverejnenia: 22.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 810 EUR/mesiac ( mzda môže byť v závislosti skúsenosti vyššia ) + 15% dochádzkový bonus