Zmenový vedúci CNC úseku ( Krušovce )

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Krušovce
od 780 EUR/mesiac ( v závislosti od skúsenosti uchádzača môže byť mzda vyššia ) + 15% dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a organizácia personálneho zabezpečenia na jednotlivých zmenách
- odstránenie porúch na strojoch a zariadeniach
- podávanie reportov vedeniu zo zmien
- dohľad nad kvalitou výroby
- optimalizácia výrobných procesov pre zvýšenie kvality výroby
- zodpovednosť za dodržiavanie výrobných termínov
- spolupráca v oblasti technického plánovania a projektového manažmentu
- práca na 3 zmeny

- 13. plat
- preplatenie taxi odvozu zo stanice do spoločnosti a späť
- jazykové vzdelávanie
- príjemné prostredie rodinnej firmy
- zabezpečenie odborných vstupných školení

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti kovovýroby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, CNC sústruh

Počet rokov praxe

2

- minimálne SŠ v odbore CNC
- prax na pozícii vedúceho aspoň 2 roky
- skúsenosť s údržbou CNC strojov
- samostatnosť
- spoľahlivosť

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3527088  Dátum zverejnenia: 22.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 780 EUR/mesiac ( v závislosti od skúsenosti uchádzača môže byť mzda vyššia ) + 15% dochádzkový bonus