Technik strojnej údržby

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Technik strojnej údržby.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre stabilnú a rozvíjajúcu sa spoločnosť zaoberajúcou sa úpravou nerastov, likvidáciou a zabezpečovaním lomov.

Hlavnou úlohou Technika strojnej údržby na tejto pozícii je zabezpečovanie plánovania preventívnej údržby, kontrola strojov a zariadení, vedenie dokumentácie a pod.

Ďalšie typické činnosti Technika strojnej údržby na tejto pozícii sú:

• kontrola kvality vykonaných prác
• kontrola dodržiavania bezpečnostných predpisov
• zabezpečovanie elektrických a technických revízií strojov a zariadení
• optimalizácia vynaložených nákladov
• participácia pri výbere subdodávateľov

Pracovná pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí majú praktické skúsenosti s riadením tímu pracovníkov a skúsenosti v oblasti údržby strojov a zariadení.

• príspevok na III. pilier
• príspevok na dopravu
• dochádzkový bonus
• možnosti vzdelávania
• stravné lístky 4,20€
• mesačné prémie

V prípade, že Vás ponuka zaujala budeme radi, ak nám pošlete svoj životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Hľadáme človeka, ktorý:

• hľadá výzvy, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu
• je praktický, manuálne zručný, má technické a logické myslenie
• tímový hráč so zmyslom pre zodpovednosť
• výhodou je odborná spôsobilosť v elektrotechnike
• ovláda nemecký alebo anglický jazyk (B1)

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3525246  Dátum zverejnenia: 27.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac