Inžinier dodávateľskej kvality – Supplier Quality Engineer

Start Group s.r.o.

Miesto práce
okres Krupina, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1300 EUR/mesiac + bonusy (v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Inžinier/ka dodávateľskej kvality - SQE.

Našim klientom je úspešná korporátna spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov a systémov vo výťahovom priemysle.

Hľadáme človeka, ktorý má niekoľkoročné skúsenosti v oblasti výrobnej kvality ale na druhej strane je ochotný cestovať do materskej a dcérskych spoločností v rámci Európy.

Inžinier dodávateľskej kvality na tejto pozícii zastrešuje hodnotenie nových a existujúcich dodávateľov ohľadom schopností dosiahnuť požadované parametre kvality (50%) ale aj vstupnú kontrolu tovaru (50%).

Inžinier dodávateľskej kvality vykonáva svoju prácu z časti v kancelárii oddelenia kvality ale do veľkej miery práca vyžaduje cestovanie v rámci Európy.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:

• posudzovanie potenciálnych, ako aj aktuálnych dodávateľov ohľadne ich schopnosti dodávať bez chýb
• zavádzanie krátko-, stredno- a dlhodobých opatrení na zlepšenie Q-Performance dodávateľov
• kvalifikácia dodávateľov, výhľadové plánovanie kvality a rozvoj dodávateľov
• zodpovedá za vstupnú kontrolu tovaru
• kontaktná osoba pre pracovníkov vo všetkých otázkach, týkajúcich sa kvality mechanických nakupovaných dielov
• iniciovanie a sledovanie nápravných opatrení u dodávateľov
• vybavovanie vrátených zásielok k reklamáciám zákazníkov

• 2 dni dovolenky naviac
• ročné bonusy
• letné a vianočné odmeny
• prehodnocovanie platov po každom roku
• notebook, mobil
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• vernostný príplatok platený každý mesiac

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou komponentov a systémov vo výťahovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta ktorý:

• hľadá výzvy a rád cestuje
• má technické zručnosti a znalosti o mechanickej meracej technike
• má vyjednávacie schopnosti, komunikačné zručnosti
• má skúsenosť s riadením tímu ľudí
• interný audítor ISO 9001
• ovláda nástroje kvality 8d, PPAP, FMED
• ovláda VDA 6.3
• aktívne komunikuje v anglickom jazyku (B2)

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3522811  Dátum zverejnenia: 23.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 EUR/mesiac + bonusy (v závislosti od skúseností)