Inžinier kvality – Quality Engineer

Start Group s.r.o.

Miesto práce
okres Krupina
Termín nástupu
asap
1200 EUR/mesiac + bonusy ( v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Inžinier/ka kvality.

Našim klientom je úspešná korporátna spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov a systémov vo výťahovom priemysle.

Hľadáme človeka, ktorý má praktické skúsenosti v oblasti výrobnej kvality.

Inžinier kvality na tejto pozícii zastrešuje z hľadiska kvality nielen prebiehajúce projekty ale vypracováva, zavádza a udržiava procesy týkajúcich sa manažmentu kvality. To znamená, že jeho hlavnou úlohou je zabezpečiť a nastaviť systém kontroly kvality tak, aby bola dosiahnutá zákazníkom požadovaná kvalita produktu.

Inžinier kvality vykonáva svoju prácu vo výrobe, kde v spolupráci so svojimi kolegami z oddelenia ale aj z iných úsekov participuje na hodnotení sériovej výroby z kvalitatívneho hľadiska.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:

• definovanie technických a kvalitatívnych požiadaviek na komponenty potrebné pre výrobu;
• definovanie spôsobu kontroly kvality
• spolupráca s inými oddeleniami na uskutočňovaní akčných plánov, nápravných opatrení a zlepšovaní procesov za účelom čo najvyššej eliminácie prípadných reklamácii
• komunikácia s dodávateľom
• v prípade zavádzania nového produktu do výroby, manažovanie nastavenia plánov nových kontrolných procesov a ich implementácie, vrátane sledovanie termínového plnenia v rámci projektu,
• vedenie, aktualizovanie príslušnej dokumentácie, vykonávanie interného auditu a spolupráca so zákazníckymi audítormi;
• podieľanie sa na zefektívňovaní vnútro-firemných procesov a optimalizácii nákladovej štruktúry.

• 2 dni dovolenky naviac
• ročné bonusy
• letné a vianočné odmeny
• prehodnocovanie platov po každom roku
• notebook, mobil
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• vernostný príplatok platený každý mesiac

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou komponentov a systémov vo výťahovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta ktorý:

• hľadá výzvy, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu
• má technické zručnosti, skúsenosti a poznatky z oblasti strojárstva
• bude po odbornej aj osobnostnej stránke podporou pre svoj tím;
• interný audítor ISO 9001
• ovláda nástroje kvality 8d, PPAP, FMED
• ovláda VDA 6.3
• komunikuje v anglickom jazyku (min. B1)

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3522651  Dátum zverejnenia: 23.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 EUR/mesiac + bonusy ( v závislosti od skúseností kandidáta)