Web Developer (Junior, Middle or Senior)

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Košice
od 900 EUR/mesiac - horná hranica mzdy v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Webový vývojár bude súčasťou vysoko výkonného vývojového tímu, ktorý bude zodpovedný za navrhovanie a predkladanie riešení platformy elektronicého obchodu na úrovni podnikov. Na pohovore u klienta sa určí vstupná úroveň odbornej spôsobilosti (Junior, Middle alebo Senior Web Developer) v závislosti od čoho sa bude vyvíjať aj výška platu.

Ty budeš:
- Pracovať vo vývojom tíme webových aplikácií, aby si mohol vyvíjať riešenia elektronického obchodu na úrovni podnikov využitím jazyka založeného na serveri ECMAScript a spoločného JS na strane klienta
- Aktívne sa zúčastňovať na každodenných stretnutiach projektového tímu a aktivitách brainstormingu súvisiacich s projektovými otázkami;
- Poskytovať aktualizácie odhadovanej práce a stavu pridelených úloh;
- Spolupracovať s tímami frontend vývoja a QA (quality assurance);
- Poskytovať odporúčania Team Lead-u o zlepšeniach vývojových postupov, systémov a nástrojov.

Zamestnanecké výhody, benefity:

- Znalostná databáza najväčšieho dodávateľského tímu pre elektronický obchod na svete
- Školenia a certifikáty
- Neustály príliv projektov elektronického obchodu s globálnym dopadom
- Koučovanie a hodnotenia na podporu Vášho kariérneho rozvoja
- Interné/externé inžinierske a obchodné školenia a konferencie a čas na sebavzdelávanie
- Rozsiahla technická knižnica s možnosťou objednať knihy a kurzy angličtiny
- Kultúra medzinárodného tímu, jednoduchá komunikácia a prístup ku klientom
- Mladé a nadšené pracovné prostredie
- Prístup k vyváženiu pracovného a súkromného života a programy zdravého životného štýlu
- Team - buildingy a iné podujatia podporované spoločnosťou
- Neustále oceňovanie práce rôznymi typmi darčekov
- Príspevky poukážok na stravovanie
- Poukážky na voľnočasové aktivity (šport, kultúra..)
- Káva a občerstvenie
- Čerstvé ovocie každý mesiac
- relaxačná a hracia miestnosť
- Práca z domu
- Naviac dni dovolenky
- Relokačný príspevok
- Podpora rodinného a osobného života (finančná)

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je popredným poskytovateľom platforiem v rámci elektronického obchodovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, informatika, informačné technológie, IT

Požiadavky na zamestnanca:

- Špecializácia školy - technický odbor
- Anglický jazyk - B1 (stredne pokročilá úroveň)
- JavaScript - pokročilá úroveň
- Počet rokov praxe: 2
- Minimálne 2 roky praxe web vývoja
- Minimálne 1 rok praxe s niektorým programátorským jazykom
- Skúsenosti s OOP
- Chápanie formátov JSON, CSV, XML súborov
- Skúsenosti s ďalšími systémami ako napríklad REST alebo SOAP

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- Zodpovednosť, spoľahlivosť, sebamotivácia, tímový hráč, schopnosť a chuť rýchlo sa učiť a prispôsobiť sa, zanietenosť pre webové aplikácie a programy

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3520041  Dátum zverejnenia: 19.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 EUR/mesiac - horná hranica mzdy v závislosti od skúseností kandidáta