Referent logistiky

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Poprad
850 EUR/mesiac (výska mesačného platu závisí od skúsenosti kandidáta horná hranica je 1000 € mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia so zákazníkmi
- Spracovanie objednávok od zákazníka v AS400
- Riadenie a plánovanie nakládok, vystavovanie prepravných dokladov, organizovanie dopravy, plánovanie dopravy
- Zhromaždenie údajov, podkladov pre tvorbu indikátorov logistiky
- Komunikácia s dodávateľmi
- Plánovanie dodávok a objednávanie vstupného materiálu, komponentov, obalov, riadenie skladového hospodárstva
- Kontrola skladových zásob HV, PV, komponentov, materiálu, obalov v AS400, ich analýza, realizácia a spracovanie inventúr

V prípade, že Vás ponuka zaujala zašlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naš klient sa zaoberá výrobou plastových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

- Anglický jazyk - B1 (stredne pokročilá úroveň)
- Nemecký jazyk - B2 (pokročilá úroveň)
- Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint) - pokročilá úroveň
- Prax na obdobnej pozícii - 1 rok
- Vodičský preukaz typu B

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3518530  Dátum zverejnenia: 17.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac (výska mesačného platu závisí od skúsenosti kandidáta horná hranica je 1000 € mesačne)