Technik s elektrovyhláškov

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
1045 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa testovacích zariadení pre testovanie dosiek plošných spojov
• Preventívna a okamžitá údržba testovacích zariadení
• Podpora a údržba robotických liniek
• Spolupráca s inžiniermi

• Prácu na trvalý pracovný pomer v internom pracovnom stave
• Možnosť obnovy elektrovyhlášky
• Zmenové príplatky
• 13. a 14. Plat
• Príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 20€ do 150€ mesačne
• Práca na 12h zmene v 4-zmennej prevádzke
• Firemné stravovanie
• Životné a úrazové poistenie
• Pravidelné zamestnanecké akcie
• Možnosť odporučiť svojho známeho a získať 300€ náborovú prémiu
• Odmenu za odpracované roky
• Príspevky zo sociálneho fondu
• Navýšenie po skúšobnej dobe o 5%
• Navýšenie o 200€ pre každého kolegu pracujúceho na zmeny

Informácie o výberovom konaní

• SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
• Elektrotechnická vyhláška paragraf 21
• Znalosť PC problematiky - HW, SW, práca s Windows
• Skúsenosti s pracou vo výrobe v oblasti elektroniky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3516146  Dátum zverejnenia: 15.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1045 EUR/mesiac