Inžinier kvality - senior

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Trenčín, okres Trenčín
Termín nástupu
ihneď - dohodou
od 1000 eur + variabilná zložka ( základná mzda závisí od seniority a skúseností )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

znalosť FMEA, kontrolného plánu, 8D reportov a Pareto diagramov
Spracovanie reklamácií od zákazníka, prevedenie korektúr a preventívnych opatrení.
Kontrola a meranie komponentov káblových zostáv podľa výrobnej dokumentácie.
Vyhodnocovanie PDEK.
Príprava návodov, príprava vizualizácie.
Príprava a spolupráca pri interných a zákazníckych auditoch.
Preskúšanie kvalifikácie u priamych výrobných zamestnancov.
Kontrola dodržiavania pracovných postupov.
Reporting a analýza procesov.
Zavádzanie nápravných opatrení.

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Letný a vianočný bonus
3% príspevok do III. dôchodkového piliera
Development program na zdokonaľovanie odborných a jazykových zručností
4 sick days ročne - dni mimoriadneho voľna naviac
Flexibilný pracovný čas
Strava nad rámec zákona
Bonus pri doporučení zamestnanca
Firemné akcie
Zamestnanecké zľavy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti dodávateľských služieb pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť pri riešení zverených úloh
- komunikačné zručnosti
- čítanie technických výkresov PODMIENKA !!!
- skúsenosti s iATF16949 a VDA6.3 Automotive Quality Systems - výhodou

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3513104  Dátum zverejnenia: 15.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 eur + variabilná zložka ( základná mzda závisí od seniority a skúseností )