Line leader

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
858 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš riadiace schopnosti? Zaučíme ťa na jednotlivé pracovné úkony a následne budeš riadiť svoj tím výrobných pracovníkov.

• Nastavuje, riadi a kontroluje výrobné procesy
• Riadi cca 30 zamestnancov
• Dohliada na plnenie cieľov výroby (kvalita, výkon, BOZP)
• Vypracováva dokumentáciu a rôzne záznamy

• Prácu na trvalý pracovný pomer v internom pracovnom stave
• Navýšenie o 100€ pre každého lídra
• Možnosť nadobudnúť skúsenosti s vedením tímu
• Odmenu za dobrú dochádzku vo výške 50€
• Výkonnostný bonus až do výšky 130€
• Zmenové príplatky
• 13. a 14. Plat
• Príspevok na dochádzanie do práce
• Práca na 8h zmene v 2-zmennej prevádzke
• Možnosť využívať zamestnaneckú autobusovú dopravu
• Firemné stravovanie

Informácie o výberovom konaní

- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba LCD

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné požiadavky:
• Schopnosť viesť a motivovať ľudí
• Organizačné schopnosti a schopnosť robiť samostatné rozhodnutia
• Word a Excel na užívateľskej úrovni

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3497921  Dátum zverejnenia: 21.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 858 €